Wpis z mikrobloga

Też tak macie #tfwnogf że jak jedziecie przepełnionym autobusem i są tylko dwa wolne miejsca siedzące, obok was i obok jakiegoś starego dziadka to gdy wchodzi do autobusu #ladnapani to zawsze i tak siada kolo niego a nie koło was ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gorzkiezale #tyleprzegrac #rozowepaski #bekazrozowychpaskow
AndyMoor - Też tak macie #tfwnogf że jak jedziecie przepełnionym autobusem i są tylko...

źródło: comment_sFoN3lTig7mQ2nSh9ODzbs7jqfupzurT.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AndyMoor: powiem

Ci z perspektywy kobiety - ja rzadko siadam obok jakiegoś kolesia, bo jakoś mnie to krępuje. wolę ogólnie siedzieć sama i zwykle dosiadam się do kobiet, jak już siadam. nie jest to więc kwestią urody ani nic, bo ja prędzej usiadę z brzydkim facetem niż z przystojnym i atrakcyjniejszym.
  • Odpowiedz
@SScherzo:

ja prędzej usiadę z brzydkim facetem niż z przystojnym i atrakcyjniejszym...


A jeszcze lepiej ze starym dziadkiem, też tak mam. Starzy nie zajmują miejsca ponad swoje siedzenie, młodym trzeba siłowo uświadamiać gdzie ich krzesło- miałam tak kiedyś jadąc na praktyki pod Kraków, całe szczęście praktyki były z geologii, całe szczęście przy plecaku majdał sobie radośnie przytroczony młotek geologiczny, który po odpowiednim obróceniu plecaka załatwił sprawę za mnie.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: to niestety nie do końca jest taka łatwa sprawa. Te autobusy miejskie to są robione raczej pod mniejsze osoby albo regularne, zależy jak patrzeć. Mi jest się w barkach ciężko zmieścić na 1 siedzeniu i niestety wpierdzielam się trochu na czyjąś stronę :(.
  • Odpowiedz
@Dudek89: ok, ale nie robisz tego celowo. Problem jest w tych celowo rozkraczających się- nie powiesz mi, że ktoś ma problem z ustawieniem nóg w miarę równolegle do siebie, nie musi robić wielkiego V, co niestety jest nagminne i o to tu chodzi. Jest o wiele większe prawdopodobieństwo, że zrobi tak człowiek młodszy. Albo o siedzenie pomiędzy dwoma siedzeniami, kiedy pół swojego ma wolne. W tym jest rzecz- nie w
  • Odpowiedz
@AndyMoor: Następnym razem zrób tak, ze po wejściu do autobusu wybierz najlepszego rozowegopaska i jak jest wolne to usiądź przy nim. 6 lat dojazdów na studia tak robiłem i polecam z różnych względów.
  • Odpowiedz
@SScherzo: Dlatego ja udaję że jestem bardzo zajęty, gapię się przez szybę (śledzę w niej Twoje odbicie), niby nie zwracam na Ciebie uwagi z nadzieją na to, że moja obecność nie krępuje Cię tak bardzo i usiądziesz obok mnie, a wtedy nasze uda spotkają się na te 20 minut. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz