Wpis z mikrobloga

Mirki od spawanie, idzie zrobić na około 5-6 metrów bramę na jednym słupku składaną w 3 miejscach
ALE pierwsze musi być w kształcie "U" bez belki górnej aby była furtka, potem normalnie nawiasy na dwie łączone..

wytrzyma obciążenie..? siadanie może być dość duże

#pracaspawaczamnieprzeistacza
#spawalnictwo
#spawajzwykopem
#pracbaza

#spawanie
nutka-instrumentalnews - Mirki od spawanie, idzie zrobić na około 5-6 metrów bramę na...

źródło: obraz_2024-10-23_204342885

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ALE pierwsze musi być w kształcie "U" bez belki górnej aby była furtka, potem normalnie nawiasy na dwie łączone..


@nutka-instrumentalnews: W sensie, że w jednym skrzydle ma być zamontowana furtka? To chyba najlepiej jakby ono było ostatnie a nie pierwsze.
  • Odpowiedz