Wpis z mikrobloga

@NieznanyAleAmbitny: Kraje które podałeś wszędzie autostrady płatne - najgorzej w Szwajcarii bo możesz kupić tylko winietkę roczną , która kosztuje około 300-400 zł z tego co pamiętam - sprawdzałem rok temu
  • Odpowiedz
@NieznanyAleAmbitny: @stjimmy: dzięki, dzięki. Mam zamiar się do Monaco wybrać, takie spełnienie marzeń a, że akurat jest okazja jechać we wrześniu to już chcę się dowiadywać co i jak i pieniądze zbierać powoli :) Nie wiem właśnie którędy podróż będzie przebiegać. Ja bym chciał odwiedzić BMW Welt w Monachium, wtedy trzeba jechać przez Szwajcarie. Różowy pasek chce Wenecję, wtedy trzeba jechać przez Włochy, gdzie autostrady ponoć jedne z droższych w
  • Odpowiedz
@akordeon: No kosztowna wyprawa - też właśnie planowałem taką wyprawę tylko, że to kiedyś i na moto - koszta wychodzą spore, ale można zaliczyć sporo krajów po drodze. Można też zahaczyć o Lichtenstein. Ile gdzieś tak zł liczysz na wyjazd?
  • Odpowiedz
@stjimmy: 2000zł na głowę. Auto na gaz, koszty paliwa to około 800-1000zł. Najbardziej boję się właśnie o auto. 17letni Opel, jego minusem jest to, że ma przejechane ponad 300kkm, a plusem, że od 45kkm jest w rodzinie i wszystko było robione na czas i nigdy nie zawiódł w trasie.
  • Odpowiedz
@stjimmy: Właśnie kurde nie wiem jak to działa, bo prawo jazdy zdawałem 2 lata i 2 dni temu ;) Dopiero od roku swoim autem jeżdżę i nie jestem jeszcze biegły. Mam ubezpieczenie w HDI, wykupione OC, NNW i jakieś HMA+ Standard, i z tego co wyczytałem to jest właśnie HDI Moto Assistance+ które w pakiecie Standard obejmuje tylko terytorium RP... I nie wiem czy jest możliwość, żebym wykupił sobie na określony
  • Odpowiedz