Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 3
@dwamonk Po upływie 3 miesięcy od ostatniej wizyty można wpisać swój PESEL, ale zniżka wyjdzie tylko 10zł (do 3 miesięcy jest to 40zł). Zamiast tego lepiej wpisać "WYKOP25" :)
  • Odpowiedz
@DrSowa mam Paxa i to moj pierwszy vapek i jestem mega zadowolony

Rzuciłem palenie a mieszkam w De i nie miałem dostępu do lufek a blanty palilem zawsze z tytoniem i z innymi zamiennikami mnie draznily

Teraz mam vapka
  • Odpowiedz