Wpis z mikrobloga

Miał ktoś podobny problem lub może ktoś ma jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?
Wybielam zęby żelem CP 16% od ponad dwóch tygodni. Nakładki mam od technika. Przednie zęby wybieliły się całkiem ładnie, mówię głównie o jedynkach, dwójkach. Natomiast czym dalej tym gorzej. Trójki, czwórki wyraźnie gorzej wybieliły się w części przy dziąśle. A przedtrzonowce i trzonowce to już w ogóle tragedia, mam wrażenie, że wcale lub prawie wcale się nie wybieliły.
Zauważyłem, że po ściągnięciu nakładek po nocy w miejscach po zębach z przodu zostają resztki żelu. Natomiast czym bardziej do tyłu tym żelu mniej lub wcale.
Pomyślałem, że może chodzi o to, że ślina mi wypłukuje żel, a skoro ślinianki są bliżej tyłu to tam wypłukiwanie zachodzi najbardziej. Wykonałem więc kolejne nakładki u innego technika licząc, że może te będą dokładniej przylegały.
Testuję od kilku dni te nowe i widzę, że nic się nie zmieniło.

#wybielaniezebow #wybielanie #zeby #stomatologia #dentysta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kidi1: Mówię o przyleganiu do dziąseł. Miejsce zębem a nakładką jest minimalna przestrzeń na żel. A przynajmniej w to wierzę.
  • Odpowiedz