Aktywne Wpisy

jmuhha +6
Może mi ktoś powiedzieć co spowodowało, że kierowcy tira zarabiają aż 20-22k? ( ಠ_ಠ)
Te towary są ze złota czy jaki h@$:
Te towary są ze złota czy jaki h@$:
źródło: 1000025583
Pobierz
kopek +2
Co myślicie o wynajmie nowego auta w salonie?
Za skodę octavie 2026 r. za 131 tys, placilbym 2k na miesiąc przez 4 lata to wychodzi 96 tys + wklad 13 tys suma 109 tys zl.
Ale w racie mam cały serwis, ubezpieczenie OC i ac, assistance, auto zastępcze - żadne dodatkowe koszta mnie nie obchodzą- place tylko za paliwo no i ratę.
Co myslicie?
#auto #samochody #noweauto
Za skodę octavie 2026 r. za 131 tys, placilbym 2k na miesiąc przez 4 lata to wychodzi 96 tys + wklad 13 tys suma 109 tys zl.
Ale w racie mam cały serwis, ubezpieczenie OC i ac, assistance, auto zastępcze - żadne dodatkowe koszta mnie nie obchodzą- place tylko za paliwo no i ratę.
Co myslicie?
#auto #samochody #noweauto





Byłem kupić, jakieś dżinsy, bluze itp. Poszedłem do swojego ulubionego sklepu i przymierzam. Pani ekspedientka przynosi inne rozmiary do przebieralni, powie czy ciuch dobrze leży, zasugeruje jakąś zmianę w ubiorze/inny model. - Brak napiwku, nikt o tym nie mówi w tej branży
Teraz porównajcie sobie to do gastro gdzie kelner w zasadzie tylko przyjmuje zamówienie i je przynosi. - Hurr, ciemżka praca, dej napiwek, bo mnie się on należy.
#jedzenie #gastronomia #praca #zarobki
Głodnemu chleb na myśli, poproś kolegę to może cię obsłuży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Coś ekstra to wyjątkowo miła obsługa, polecenie czegoś z karty co trafi w gust, umiejętność rozwiązywania problemów i spełniania oczekiwań klienta.
@buchowo:
Nie wiem czy ja się zrobiłem jakiś modniś p----ś czy co ale jakby zacząłem pewne rzeczy zauważać. Mimo wszystko faktycznie bez napiwku choć pewnie z premią od sprzedaży.