Wpis z mikrobloga

  • 12
@rfk: ale się zesrałeś o smalczyk roślinny

pewnie zakrętka przyczepiona do butelki też cie mogguje i chcesz z tego powodu zniszczyć unie europejskom
  • Odpowiedz
@PorzeczkowySok

@Teuvo: ciekawe bo taki normalny mnie brzydzi bardzo i nigdy bym nie zjadł


To po roślinnym byś chyba instant bełta zrobił.
To smakuje jakbyś jadł posolony olej sztucznie nieco utwardzony.
Najgorsza rzecz jaką kiedykolwiek kupiłem, ale nie pamiętam dokładnie jaki to dokładnie był.
  • Odpowiedz