Wpis z mikrobloga

@Visspass: najstraszniejszy to jest ten telefon. jeszcze sie nie rozładował.czy to 2 rano czy 17 po południu telefon sobie gdzieś leży i w zakładce jest sobie strona wykop.pl
ahh, gdyby można było jakąś geolokalizacje zrobić, cokolwiek
  • Odpowiedz