Wpis z mikrobloga

@again_and_again: no i dzięki niemu wiem też że nie ma co mieć pretensji do kapitana zielonych w 3 odcinku że dziwnie się zachowuje, po prostu był zły i zestresowany tym co się dzieje i że realizator nie przeprowadził nawet poważnych testów przed startem programu, defacto oni Ibiszowi muszą płacić za dzień zdjęciowy więc im mniej wpadek i problemów tym szybciej się uwiną z nagraniem a sam Ibisz po dłuższym nagraniu
  • Odpowiedz