Aktywne Wpisy

Pettev +284

WypadlemZKajaka +54
Zauważyliście, że w świecie #f1 nikogo nie interesuje Norris? Aktualny Mistrz świata nie wystartował do ostatniego wyścigu, a wszyscy mają to gdzieś. Ogólnie chyba świat F1 nie ma dla niego zbyt wiele uznania bo mistrzostwo dostał w prezencie od grubasa





#gielda
rachunek to zeby korzystac z tego programu to chyba najbardziej sie oplaca w bossa i chyba alior jeszcze to ma?
"Płatność" przy dystrybutorze przez aplikację też odpada i trzeba chodzić do kasy po te 10% czy wystarczy karta podpięta w aplikacji i automatycznie wrzuca zniżkę 10%?