Wpis z mikrobloga

3/4 Wrocławia nagle pojechało do Magnolii. Coś za darmo tam rozdają czy co? Wyjazd z parkingu zajął mi dokładnie 27 minut.
I tak, wiem że ten korek ja też robiłem, ale nigdy nie widziałem tam tak zawalonego parkingu nawet przed świętami.
#wroclaw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@quescik1: Ja dzisiaj zaliczyłem combo - Magnolia o 11 i Ikea o 13 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dłużej szukałem miejsca parkingowego, niż załatwiałem sprawy wewnątrz
  • Odpowiedz