Wpis z mikrobloga

#budda #10kobla
Czy ktoś z was natrafił na TikToki Z buddą u żurnalisty jak komentuje to wardęga lub coś innego ? O co chodzi z tymi komentarzami na 60 komentarzy tylko 2 są przeciwko buddzie jakby ludzie popierali to że budda będzie się znęcał nad "Hejterami" prawnie. Czy on kupuje te komentarze czy to już jest jakaś SEKTA ? a może i on jak boxdil ma swoją grupę Kałowy orzeł. Podobnie jest w filmie najnowszym z konopem, jeden komentarz mówiący że budda to słabo robi i z 20 odpowiedzi mówiących że nie nie dobrze robi bo ciąga hejterow etc etc.. NO XD
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Voodens: Moze być 2w1 łatwo manipulować opinia jak szybko wskazesz kierunek myślenia (odpowiednie komentarze, plusy, minusy) ludzie idą za tłumem bo ten nie może się mylić ;)
  • Odpowiedz
@Voodens: Budda ma prawo pozywać. Problem w tym, że w jaki on sposób mówi o tym - Będą musieli brać wolne w pracy, komornik zabierze meblościankę. Widać mentalność Buddy. On sam się do tego przyczynił. Ludzie którzy mieli odmienne zdanie ws. Boxdela byli nazywani parapetami. Moim zdaniem, to on posiadanym koblem próbuje coś nadrobić.
  • Odpowiedz
@10kobla: A co to by się stało jakby budda zrobił sobie taki zły fame, że gdzie się nie pojawi to dostanie lepę, a auta stracą na aparycji. Dotychczas tylko gangusy i poważni ludzie go nie lubili, a w tej chwili zbiera sobie naprawdę duży negatywny elektorat xD

Najlepsze że w tej całej śpiewce o hejcie to narzeka na istnienie hejtu, a nie odpowiada dlaczego ten hej w ogóle powstał xD
  • Odpowiedz
@Voodens komentarze na tiktoku należą przeważnie do ludzi ciemnych lub patologii
Ja tydzień temu natrafiłem rolke jak maszynista wysiada ze starszego tramwaju i tyczką przestawia zwrotnice i wsiada do tramwaju i jedzie dalej
, chyba warszawa

SETKI KOMENTARZY "JEB-ANE LEWACTWO!!!"
  • Odpowiedz
@La_przekret: polecam tą komedię

winne sa podmioty które latami problem olewają lub udają że nie widzą, na wschodzie polski jest wywiadówka z rodzicami, do szkoły przychodzi sama ciemna masa rodziców i nauczyciele udają że nie widzą, dyrektor udaje że nie widzi, opieka społeczna udaje że nie widzi, te dzieci od małego mają wciskane do mózgów takie g---o że to szok a śmiejemy się z rosji i KRLD że tam od
eSUBA94 - @La_przekret: polecam tą komedię

winne sa podmioty które latami problem ol...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@10kobla: Tylko Budda chyba nie wie, że to jego prawnicy będą jeździć przez Polski na proces a osoba pozwana wcale nie musi przyjść, zatem to on na tym straci :)))))
  • Odpowiedz
@La_przekret idioci byli zawsze, tylko jak kiedyś internet nie był dostępny dla każdego to nie było tego tak widać. Dzisiaj można poczytać wypociny tych idiotów. Cały czas trwa pranie mózgów. Od najmłodszych lat ludzie są karmieni odpowiednimi treściami w mediach, Internecie żeby wyhodować idiotów którymi łatwiej będzie rządzić i wmawiać im że to wszystko dla ich dobra.
  • Odpowiedz