Wpis z mikrobloga

#wynajem #mieszkanie #notariusz #wynajemokazjonalny

Musze isc do notariusza podpisac dobrowolne poddanie sie eksmisji, jako mieszkanie "awaryjne" podalem mieszkanie mojej matki w ktorym mam meldunek, matka mieszka w UK no i to juz dość leciwa osoba przez co, moze byc problem z wydrukiem, skanem i wyslaniem podpisanego papieru do mnie, a jej wspolokator ktory by mogl jej w tym pomóc, wyjechal gdzies i wroci za 2 tygodnie. Czy jest mozliwosc zalatwienia tego inaczej? W sesnie czy z racji tego, ze mam tam meldunek nie wystarczy do tego by byla to odpowiednia gwarancja, ze w tym mieszkaniu "awaryjnym" moge zamieszkac w przypadku eksmisji?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@vvv-vvv no takie wymagania mają, musze notarialnie potwierdzic, ze w przypadku eksmisji poddam sie jej dobrowolnie, tak by wlasciciel mieszkania nie musial nakazu sadowego zdobyc by mnie w-----c ze swojego mieszkania
  • Odpowiedz