Wpis z mikrobloga

@Jarczur: da się taniej tylko projekt bez "udziwnień"

@n4m3l355 zależy właśnie jakie okna i co tam było jeszcze zaplanowane. OP się nie pochwalił czy na koszt zbrojenia działki nie wydał i samą działkę w ogóle. Jaki zakres robót był i co tam za fundamenty mu projektanty wymusili.

@Traczex będziesz czuł wewnętrzny i psychiczny ból jak przyjdzie ci korzystać ze strychu xD mam wyższy a traktuje jego wykończenie jak karę. Tak czy siak gratulację i życzę siły bo będzie potrzebna. I pamiętaj, jak jedna robota idzie jak krew z nosa i nic nie wychodzi to przez ten dzień zajmij się czymś innym ;)
Piec na pellet super sprawa ale do grzania wody to polecam boiler z grzałką/foto/solar bo nawet przy wysterowaniu i 4 os rodzinie nigdy nie spadła mi temperatura poza sezonem poniżej 50*C. Samego peletu szło +/- 3/4 worka dziennie (ale to dobrze
  • Odpowiedz
@Moron: Prezentuje się estetycznie i tworzy przyjemną przestrzeń w salonie, a także zapewnia lepszy dostęp do naturalnego światła na wyższej kondygnacji.
  • Odpowiedz
@Traczex: Trochę prosty ten domek, bez wodotrysków. Średnio, że z pustakow ale chyba będzie z 18cm styropianu na ocieplenie? I mogłeś sobie wybrać blachodachówka imitująca dachówkę, jakoś mocno by Ci to kosztów nie podniosło, a wyglądałoby znacznie lepiej, bo ta, ktorej użyłeś na mnie osobiście działa jak płachta na byka xD. Sorki, że zacząłem od negatywów, ale jako Wykopek musiałem się p-----------c xD. Oby się dobrze mieszkało. Też jestem teraz
  • Odpowiedz
@Traczex: Brawo ziomek. Spoko chatka. Jednocześnie żal mi dupę ściska, bo ja za tyle samo zbudowałem SSZ i to większy, tylko nawet nie ruszyłem się z fotela, wszystko zrobiły za mnie ekipy. Te czasy są chore, chore jeśli chodzi o cenę robocizny.
  • Odpowiedz
@Wychwalany: no widziałem czasem, zdarzały się takie co wyglądały na samowole budowlane ale dalej znacznie mniejsze od tego tutaj.

Miałem ewidentne wrażenie, że chciałeś w taki sposób wyśmiać OPa, że co on w ogóle buduje takie g---o
  • Odpowiedz
@Traczex matko nebeska, ja jak zaczynałem w 2020 czerwiec to w listopadzie przy ssz wszystko zleconym miałem kwotę na liczniku około 170k. 110m2 użytkowej + garaż i kotłównia czyli jakieś 140m2 . Dramat teraz ceny sa.
  • Odpowiedz