Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tymi pedalarzami w Piasecznie? Obok ścieżka rowerowa na całej długości o szerokości 2m + chodnik 1,5m + kolejny chodnik 2m po drugiej stronie jezdni. W pewnym momencie naliczyłem 5 na raz. Oczywiście poziom s----------a mentalnego rośnie wraz z doborem coraz to profesjonalniejszego "gearu" padalarskiego. Normalny chłop na rowerku może jechać ścieżką od Putkiewicza ale pedalarz to inny stan skupienia. Na światłach już na Jana Pawła mówię chłopowi, że ścieżka była a taka ameba odpowiada "była ale już nie ma". Nic tylko wyprzedzić i dać po hamulcach następnym razem.
#piaseczno #pedalarze
ovsky - O co chodzi z tymi pedalarzami w Piasecznie? Obok ścieżka rowerowa na całej d...

źródło: photo_2024-09-29_15-10-52

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ovsky jak masz problem rower samochodem wyprzedzić to weź oddaj prawo jazdy xD, ja nie zwracam uwagi, wyprzedam i jadę dalej, niech sobie chłopaki jeżdżą normalnie po drodze. Oni nieraz po 40km/h na płaskim jadą to bardziej na drogę pasują niż na ścieżkę.
  • Odpowiedz
  • 0
na szczęście chmura z wydechu przy bucie w podłodze


@michalek510: sprawdź sobie wtryskiwacze, albo czy nie bierze ci oleju, bo to nie jest normalny objaw przy przyspieszaniu.
  • Odpowiedz
  • 1
@ovsky: spier dolony to jesteś ty. Jedź sobie po tych hoppach. Jak jedziesz samochodem, to też po każdej dziurze, czy omijasz? Jakby ścieżki były z asfaltu i bez górek, nikt by nic nie powiedział.
  • Odpowiedz
  • 0
jeszcze jedno, to po lewej ze względu na te wjazdy na posesje nie jest DDR, po każdym wjezdzie powinien byc znak jak na załączonym zdjęciu. Ale ktoś to koncertowo s--------l. Może zacznij nowy wpis z lepszym przykładem ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Wychwalany: nie powinien być bo wjazdy na posesje nie odwołują żadnych znaków. Ba, nawet po skrzyżowaniu nie musi być kolejnego znaku ddr bo niby dlaczego
  • Odpowiedz
  • 0
Nie wiem koleś czy Ty jesteś jakiś autystyczny czy o co Ci chodzi. Wstawiłem drugie zdjęcie gdzie jest nowa ścieżka po stronie pedalarza (prawej), on jedzie środkiem tak, że nie można go wyprzedzić. Oczywiście przed tym jest także znak, który oznaczyłeś na jakimś zdjęciu z d--y. Nie wiem, może za dużo internetu już dla Ciebie na dzisiaj?


@ovsky: daj link do street view bo po zdjęciu nie da się obiektywnie
Krupier - >Nie wiem koleś czy Ty jesteś jakiś autystyczny czy o co Ci chodzi. Wstawił...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
to psu na budę te ścieżki robić, jak zawsze cyklista znajdzie powód żeby na nią nie wjeżdżać ¯\(ツ)/¯


@Bumelante: tak samo z parklngami. W c--j miejsca, ale gruchociarze porzucają sztrucle na chodnikach i trawnikach bo za daleko XD na co to budować
  • Odpowiedz