Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tymi pedalarzami w Piasecznie? Obok ścieżka rowerowa na całej długości o szerokości 2m + chodnik 1,5m + kolejny chodnik 2m po drugiej stronie jezdni. W pewnym momencie naliczyłem 5 na raz. Oczywiście poziom s----------a mentalnego rośnie wraz z doborem coraz to profesjonalniejszego "gearu" padalarskiego. Normalny chłop na rowerku może jechać ścieżką od Putkiewicza ale pedalarz to inny stan skupienia. Na światłach już na Jana Pawła mówię chłopowi, że ścieżka była a taka ameba odpowiada "była ale już nie ma". Nic tylko wyprzedzić i dać po hamulcach następnym razem.
#piaseczno #pedalarze
ovsky - O co chodzi z tymi pedalarzami w Piasecznie? Obok ścieżka rowerowa na całej d...

źródło: photo_2024-09-29_15-10-52

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 69
@Rasteris i co w związku z tym? Ludzi nie interesuje, że ktoś jest debilem i kupił bubel którym nie da się legalnie korzystać z infrastruktury.
  • Odpowiedz
  • 110
@ovsky ścieżka jest po lewej stronie nie w kierunku jazdy rowerzysty, pała z ruchu drogowego ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja generalnie staram się jeździć ścieżkami ale jak widzę taka góra dół góra dół i wiem że kończy się za 135 metrów to nawet nie wjeżdżam na nią, sorry. Jestem kierowca również i wcale się nie denerwuje na rowerzystów bo mam szybsze auto prawda? Po prostu ich wyprzedzę
  • Odpowiedz
  • 28
@ovsky Co to jest ścieżka rowerowa? Ta ścieżka jest z tobą w pokoju? Albo mówimy o drodze rowerowej, albo o drodze dla pieszych i rowerów? A jeśli ta twoja ścieżka jest po lewej stronie to i tak rowerzysta nie musi jej używać bo uczestników ruchu obowiązują znaki po prawej stronie. Musiałby być zakaz ruchu rowerowego aby karać rowerzystów
  • Odpowiedz
@ovsky ostatnio jechałem taka sciezka jak na zdjęciu ponad 40 km/h i prawie w------o mnie jak z katapulty xD po c--j blachosmrodom obnizaja krawezniki, nie potraficie przejezdzac przez nie?
  • Odpowiedz
  • 45
@ShpxLbh: @dbanel Dobra, żeby nie było bo już dwóch randomów się zesrało a nie wiedzą że Piaseczno to najbardziej ościeżkowane miasteczko w rejonie. 150 metrów wcześniej pedalarz miał cały pas dla siebie i też nie chciał skorzystać. Zdecydował, że będzie tamował ruch samochodów. Później jego pas się na chwilę kończy ok (30m) i ponownie zaczyna.
ovsky - @ShpxLbh: @dbanel  Dobra, żeby nie było bo już dwóch randomów się zesrało a n...

źródło: photo_2024-09-29_16-14-10

Pobierz
  • Odpowiedz
@ovsky mam, jak trzeba nielegalnie na chodniku zaparkować to kraweznik nie problem. A dlaczego tu na sciezce co 5 metrów jest pagórek przez co nie da się ze ścieżki korzystać?
  • Odpowiedz
@ovsky: a przy każdym pieszym łażącym po ścieżce rowerowej też się zatrzymujesz i ich nauczysz? Nie? To poproszę.

Nie zapomnij o samochodach, które wymuszają pierwszeństwo na rowerzystach i pieszych. Ich też warto nauczać.

Dziekuje za służbę i pozdrawiam obywatelu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 10
@Wychwalany: Chłopie, to dojazd do posesji jest. Ty wczoraj się urodziłeś czy jak?

@Kolarzino Sam jeżdżę dużo na rowerze i jak jest ścieżka to zwyczajnie z niej korzystam żeby samemu być bezpieczniejszym. Im bardziej obcisłe gacie wkłada pedalarz tym większa oznaka s----------a.

@Edward_Kalmanawardze_666: jak to jest klasyka już, tam cała rewia pedalarska. Do lotniska/pola gassy w weekend ciężki dojazd samochodem. Ale z drugiej strony jadą tam przepisowo
  • Odpowiedz
@ovsky i po co są te pagorki przy każdym zjeździe? Pamiętam czasy gdy ich nie było i polonezem dało się wjechać na posesje. Przez nie droga nie jest do użytku, chyba ze jedziesz tempem babci z zakupami
  • Odpowiedz
Trąbić, wyprzedzac jak najbliżej, ale bezpiecznie, następnie zwolnić lekko aby "kolasz" musiał przyhamować. Kurła no ... sam śmigam raz rowerem a raz autem, jak widzę ścieżkę to nie wyobrażam sobie jechać po ulicy dla własnego bezpieczeństwa. Pewnie zasrancom nie pasuje, że sa lekkie wzniesieniai na ścieżce nie jest równa jak stół. Szkoda, ze jak jezdnia jest nierówna to nie można śmigać autem ścieżka rowerową.
  • Odpowiedz