Wpis z mikrobloga

To piękne uczucie kiedy twój pracodawca w ogóle się nie spodziewa, ale będzie musiał wypłacić Ci zaległe nadgodziny z odseteczkami, bo zgromadziłeś przez ostatnie miesiące tyle dowodów, skrupulatnie opisanych, gotowych do wysłania do PIP, że tak naprawdę inspektor jedynie sfinalizuje przelew. ;)

#pracbaza
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@TheBidzi: Dam znać. U mnie nie powinno być problemu, bo wszystko na papierze. A gość firmy nie zwinie nagle, choć nigdy nie wiadomo xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@jaavi666: Mam zdjęcia, wiadomości, nagrania głosowe, wszystko wszystko wszystko, aż po paski wypłat, gdzie księgowa robiła takie fikołki, że to szok.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@shroon wszystko zalezy jaki ma okres rozliczeniowy w firmie. Jak ma 12 miesiecy to pracodawca ma na to rok a nie miesiac
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@alonsoxx: zgodnie ze stanem faktycznym za niedługo nie będę jego pracownikiem, więc wolnego nie ma mi jak dać, a jeśli przez ostatni rok tego nie proponował to wiesz...
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@m0rgi: Najpierw polubownie postaram się to załatwić, a jak nie to PIP, Sąd Pracy i równolegle donos w Urząd Skarbowy ;) Wszystko już mam dopięte na ostatni guzik, jedynie należy rozpętać wojnę
  • Odpowiedz