Wpis z mikrobloga

To piękne uczucie kiedy twój pracodawca w ogóle się nie spodziewa, ale będzie musiał wypłacić Ci zaległe nadgodziny z odseteczkami, bo zgromadziłeś przez ostatnie miesiące tyle dowodów, skrupulatnie opisanych, gotowych do wysłania do PIP, że tak naprawdę inspektor jedynie sfinalizuje przelew. ;)

#pracbaza
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 79
@sberatel: Mogę nawet rok się sądzić, jeśli inspektor uzna, że skomplikowana sprawa. Dowodów mam ponad to. Nie mam w sobie naiwności, a walczę o swój czas, za który powinienem mieć wypłacone zgodnie z kodeksem pracy. :)
  • Odpowiedz
@tabpaw: Znam podobną sprawę z autopsji i pracodawca bez zaburknięcia wypłacił także jeśli masz to opisane to już kasa jest twoja. Z jego perspektywy lepiej byłoby bez pipu bo mogą się znaleźć kolejni tacy jak Ty przy jakiejś kontroli wszczętej
  • Odpowiedz
To piękne uczucie kiedy twój pracodawca w ogóle się nie spodziewa, ale będzie musiał wypłacić Ci zaległe nadgodziny z odseteczkami, bo zgromadziłeś przez ostatnie miesiące tyle dowodów, skrupulatnie opisanych, gotowych do wysłania do PIP, że tak naprawdę inspektor jedynie sfinalizuje przelew. ;)


@tabpaw: myślenie życzeniowe. Jeszcze nie wysłałeś do PIP a już wiesz jak będzie. No ale trzymam kciuki.
  • Odpowiedz