Wpis z mikrobloga

Typ to chodzący mem i definicja myślenia życzeniowego xD
Gówniany Midas po raz kolejny dyktuje warunki landlordom, może by się tym przejęli gdyby wiedzieli o twoim istnieniu @mickpl
Dobrze że nie czytają twoich postów, bo mogli by sobie zabrać do głowy to, że ich biznes upada po raz setny w tej dekadzie. Problem z wynajęciem to mogą mieć jedynie ci którzy kupili jakąś g---o wielką płytę na obrzeżach, ciułacze w centrum zawsze się obronią, bo w nieruchomościach najważniejsze są trzy rzeczy, lokalizacja, lokalizacja i lokalizacja.
Weź skończ wreszcie pisać te farmazony albo miej jaja przyznać się do swoich błędnych predykcji i #usunkonto
Cały tag na tym skorzysta.
#nieruchomosci
Wraczek - Typ to chodzący mem i definicja myślenia życzeniowego xD
Gówniany Midas po ...

źródło: IMG_20240929_082437

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mistrzu błyskotliwości twierdzisz że ludzie powinni kupowac mieszania na szczycie wzrostów i to uważasz za mądre?


@Sarza01: niech zgadnę, podobnie jak mick od 10+ lat twierdzisz, że szczyt jest „tuż tuż” i czekasz aż zacznie spadać? XD
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas
Dobra ale daj jakies argumenty czemu to ma rosnąć?

Co mnie obchodzą twoje wymysły na mój temat klaunie, powiedz mi? Co mnie moze obchodzić ta struna co ci uszy trzyma i jej pusty dźwięk?
  • Odpowiedz
@Wraczek: lokalizacja jest kluczem i to fakt niezaprzeczalny - jeżeli masz mieszkanie na wynajem w centrum dużego miasta to niezależnie od koniunktury będzie cieszyło się dużym zainteresowaniem i możesz walić cenę nawet z sufitu - i tak się ktoś znajdzie i tak.

plot twist jest taki, że mieszkania na wynajem czy tam pokoje na wynajem to nie tylko ścisłe centrum dużego miasta. Im dalej od centrum tym mniejsze zainteresowanie (nie
  • Odpowiedz
@Sarza01 Śmiało wołaj. Za dużo sobie nie powołasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Spadkowiczów mówiący o statystykach to zawsze dobry żart. W Polsce mamy jedne z najstabilniejszych sił nabywczych pensji w stosunku do mieszkań. Ceny relatywne są takie same jak gdy kupowałem swoje 6 lat temu gdy reszta świata miała duże spadki. Raporty cenowe wskazujące banki nieruchomościowe pokazują Warszawę jak jeden mąż jako rynek w czołówce najmniej zagrożonych.
  • Odpowiedz
@Herubin
czyli spokojnie dobijemy do marży 60% czy 80%?

Stopy spadają, a zdolności rosnie? Pomyliło ci sie usa z pl miszczu.

Otoczenie makro - spadki na wszystkich rynkach nieruchomościach dookola, tez nie maja
  • Odpowiedz
@Sarza01: Nawet przy wzroście cen marża będzie spadać jeżeli inflacja będzie rosła wolniej niż w poprzednich latach. Problem z wami jest taki, że nawet nie wiecie jakie jest znaczenie pojęć jakich używacie. Proces budowy mieszkań przez dewelopera to 6-8 lat od zakupu ziemi, przez stworzenie projektów, uzyskanie zezwoleń (co samo trwa parę lat) po budowę. Przy bardzo dużej inflacji osiągniesz teoretyczną marże na wysokim poziomie tylko przez wzrost cen jaki
Herubin - @Sarza01: Nawet przy wzroście cen marża będzie spadać jeżeli inflacja będzi...

źródło: F6iOftQbgAAmzav

Pobierz
  • Odpowiedz
@Herubin
Problem jest z wami taki że masz jeden argument w odpowiedzi na 5 i uwazasz sie za lepszego i że wygrałeś dyskusje. Gratuluję fantazji a teraz daj mi juz spokój.
  • Odpowiedz
  • 1
@Herubin: statystyki sratystyki, rynek już się załamuje. W Krakowie bańka już pękła, następny jest Wrocław i Warszawa - tako rzecze wykopowy ekspert na jednym ze swoich poprzednich kont

XDDDD
fastmotion - @Herubin: statystyki sratystyki, rynek już się załamuje. W Krakowie bańk...

źródło: IMG_4370

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Niedobry: Deweloperskim wraczkiem. Jego już nie ma, ale wciąż nie przyjmuje tego do wiadomości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz