Wpis z mikrobloga

@kamil-talaga-18 i teraz na tym Endricku będziesz jechał cały sezon. Albo ze trzy XD ale jak pała z gwizdkiem nie gwiżdże ewidentnych fauli i nie rozdaje kartek żeby trochę rozładować agresję przeciwników to już dobrze.

A Endrick powinien wylecieć na kopach za tego kopa. I każdy normalny człowiek Ci to powie, komu by nie kibicował.
  • Odpowiedz
@kamil-talaga-18: typowi Hiszpańscy sędziowie, ale Endricka szanuje opór za to kopnięcie, ten pajac z Deportivo ciągle faulował piłkarzy Realu, sędzia miał to w dupie i wtedy wchodzi młody i ustawia tłuka w szeregu.
  • Odpowiedz