Wpis z mikrobloga

Do pracy przyszła nowa dziewczyna, nawet spoko, całkiem ładna (wyższa ode mnie xd), ogarnięta, dobrze się z nią gada, tylko gust muzyczny ma c-----y, ale mniejsza z tym. Pracuje u nas dopiero drugi tydzień a dzisiaj tak znikąd do mnie wypaliła czy nie chciałbym z nią wyprowadzać psy ze schroniska. Ja byłem nieźle zdziwiony bo w końcu się znamy niecałe dwa tygodnie a ona już takie coś mi proponuję, ale jej odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że w sumie spoko, ale ja nie mam za bardzo ogarniętego transportu i jeżdżę autobusami a ona na to, że ona by mnie przecież podwoziła. Ja nie wiem czy z niej taki ekstremalny ekstrawertyk, że tak szybko proponuje ludziom takie rzeczy, czy też wpadłem jej w oko. Cholera wie, chyba pozostaje siedzieć i obserwować co dalej []

#randkujzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #psy #pracbaza
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k---a, wykop w pigułce, laska proponuje chłopu aktywność to wedle ofiar wylewu spermy do mózgu albo będzie ruchał, albo będzie wyruchany (wolontariatem). kij z tym, że może po prostu wyjść z domu, otworzyć się na coś innego i poznać ludzi, przez których będzie mógł poznać kolejnych ludzi itd. nie, musi być beniz into begina, inaczej aktywność się nie liczy.
  • Odpowiedz
k---a, wykop w pigułce, laska proponuje chłopu aktywność to wedle ofiar wylewu spermy do mózgu albo będzie ruchał, albo będzie wyruchany (wolontariatem). kij z tym, że może po prostu wyjść z domu, otworzyć się na coś innego i poznać ludzi, przez których będzie mógł poznać kolejnych ludzi itd. nie, musi być beniz into bagina, inaczej aktywność się nie liczy.
  • Odpowiedz
@Cadfael: chodzę na wolontariach do schroniska (właśnie stamtąd wróciłem) i przynajmniej u mnie tam się raczej ludzi nie poznaje, dostajesz psa i tyle... jedynie co to może poznać lepiej tę koleżankę, o ile chodzi o wspólny spacer
  • Odpowiedz
@Kagernak: to po prostu luźna propozycja, nie doszukuj się w tym ukrytych podtekstów, zwłaszcza gdy chodzi o pomoc czy wolontariat. Ludzie potrafią wylądować w łóżku po godzinnej rozmowie, a ty przeżywasz, że znajoma z pracy zaproponowała ci coś takiego po 2 tygodniach
  • Odpowiedz