Wpis z mikrobloga

Do pracy przyszła nowa dziewczyna, nawet spoko, całkiem ładna (wyższa ode mnie xd), ogarnięta, dobrze się z nią gada, tylko gust muzyczny ma c-----y, ale mniejsza z tym. Pracuje u nas dopiero drugi tydzień a dzisiaj tak znikąd do mnie wypaliła czy nie chciałbym z nią wyprowadzać psy ze schroniska. Ja byłem nieźle zdziwiony bo w końcu się znamy niecałe dwa tygodnie a ona już takie coś mi proponuję, ale jej odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że w sumie spoko, ale ja nie mam za bardzo ogarniętego transportu i jeżdżę autobusami a ona na to, że ona by mnie przecież podwoziła. Ja nie wiem czy z niej taki ekstremalny ekstrawertyk, że tak szybko proponuje ludziom takie rzeczy, czy też wpadłem jej w oko. Cholera wie, chyba pozostaje siedzieć i obserwować co dalej []

#randkujzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #psy #pracbaza
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 30
@mstasiek

@Kagernak: typowe bordo, laska go zaczyna podrywać, a ten nie wie co się dzieje


Typowy Wykopek, koleżanka z pracy ogarnia ludzi na wolontariat, a ten już widzi w tym podryw, snuje plany matrymonialne i wymyśla imiona dla wspólnych dzieci.
  • Odpowiedz
Atakuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) może pobzikasz, a nawet jak nie to lepiej się poznacie, może poznasz jakieś jej koleżanki, zawsze też coś innego po robocie niż patrzenie się w komputer. Okazji do poznawania nowych ludzi lepiej nie omijac, bo później odezwie się samotność
  • Odpowiedz
Typowy Wykopek, koleżanka z pracy ogarnia ludzi na wolontariat, a ten już widzi w tym podryw, snuje plany matrymonialne i wymyśla imiona dla wspólnych dzieci.


@mk321: bez kitu, jak czytam te komentarze to strach kogokolwiek gdziekolwiek zapraszac.
  • Odpowiedz
@Kagernak: myślę, że ma bzika na punkcie psów, a niekoniecznie ciebie, chyba szuka przyjaciela xDD. Ale gdzie ty w ogóle pracujesz to jest najważniejsze pytanie?! I czego niby słucha, jeśli twierdzisz, że słaby ma gust muzyczny?
  • Odpowiedz
Ja byłem nieźle zdziwiony bo w końcu się znamy niecałe dwa tygodnie a ona już takie coś mi proponuję, ale jej odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że w sumie spoko


@Kagernak: Takie rzeczy dopiero po ślubie.
  • Odpowiedz