Wpis z mikrobloga

Śmiano się z rosyjskiego wojska, że mięso armatnie a w ukraińskim wojsku wcale nie jest lepiej. Obie strony idą na wzajemną r--ź. Tylko różnica jest taka, że Rosja ma większy potencjał ludzki.
#wojna #ukraina #rosja #polityka
Grooveer - Śmiano się z rosyjskiego wojska, że mięso armatnie a w ukraińskim wojsku w...

źródło: 1000025947

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grooveer: "podczas rotacji", a nie podczas mięsnego szturmu. Od kiedy wymiana zmęczonych oddziałów to "posyłanie ludzi na r--ź? To że ruskie złapały wycofujących się z pozycji w ramach rotacji żołnierzy świadczy o tym, że Ukraińcy starają się wymieniać zmęczonych żołnierzy, a nie pchać ich do mięsnego szturmu jak Rosjanie, bo dopiero to jest twoje "posyłanie na r--ź"

Jak zwykle "realista" z odklejonymi wnioskami, akurat przypadkiem na korzyść Rosji.
  • Odpowiedz
@warzone-rastafuraj: Przemyj oczy albo kawki się napij i przeczytaj jeszcze raz co napisałem.

Pomogę.

Nie napisałem, że Ukraina nie traci żołnierzy. Napisałem, że w tym przypadku nie zginęli będąc posyłanymi na r--ź. Groover chce nadać ton narracji jakoby Ukraińcy=Rosjanie bez poszanowania dla życia żołnierzy, co jest brednią.
  • Odpowiedz
@polak-p
Przecież Ukraińcy mieli niekiedy równie kretyńskie akcje co Rosjanie, jak choćby Krynki gdzie propagandowo utrzymywano przyczółek na lewym brzegu Dniepru i wysyłano tam desanty które Ruscy z racji niskiej zabudowy natychmiast niszczyli dronami i artylerią, a Ukraińcy zaraz wysyłali na ich miejsce kolejne i tak przez ponad 9 miesięcy. Trzymanie Wuhledaru też jest propagandowe żeby nie upadł w czasie wizyty Zełeńskiego w USA przez co nie mają już opcji wycofania
  • Odpowiedz