Wpis z mikrobloga

Przypominam że w 2020 Ricciardo w piątym bolidzie stawce był piąty w generalce - o zaledwie parę punktów za Perezem w pieprzonym różowym mercedesie. Natomiast w Rosji po dostaniu kary zamiast płakać to powiedział po prostu "ok, nadrobię to" i cisnął dalej.

W 2021 to dobre, ale nieliczne momenty, bo większość sezonu to baty od Lando. Jednak to 2020 był takim prawdziwym last dancem "starego Ricciardo".
#f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polonez_fan lubię takie posty, bo ja śledzę f1 od jakichś dwóch lat i takie anegdotki pozwalają mi poszerzać swoją wiedzę (ale nie biorę tego za pewnik, bo nie chce mi się weryfikować w innych źródłach)
  • Odpowiedz
  • 2
@wyjek to jak chcesz to możesz poczytać i pooglądać sobie więcej szczególnie o tym sezonie 2020 który był mega ciekawy mimo dominacji Lewisa - czy jakieś highlightsy, albo artykuły (szczególnie polecam Słynne wyśicgi ze strony świat wyścigów) lub nawet tutejsze tagi tj. #opowiescizeswiataf1 #krotkahistoriaof1 lub #randomf1shit
Swoją drogą czuję sie staro - bo jeszcze niedawno byłem świezynką która f1 znała głównie z dzieciństwa, a teraz
  • Odpowiedz
@Polonez_fan wybacz że poczułeś się staro :> aż tak nie chce mi się tego śledzić, do oglądania starych wyścigów w całości może kiedyś się przekonam, ale lubię losowo trafiać na wpisy jak Twój. mimo to dzięki za polecajki
  • Odpowiedz
  • 0
@wyjek i tak się starzeję więc przepraszać nie ma za co

I w sumie ja też szczerze mówiąc starych wyścigów w całości nie oglądałem - co najwyżej highlightsy a i tak coraz rzadziej
  • Odpowiedz