Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Ja już nie mam nóg, niczego nie mam.Wszystkim wybaczę, niech przychodzą menele, niech krzywdzą mnje, zabijają mnje. Ja bez mleczka żyć nie mogę, naprawdę. Przyjedźcie, porozmawiamy w cztery oczy. Ja bym chciał żeby jacek mnje do lasu zawiózł. Pooddychałbym świeżym powietrzem lasowym.Będę wesoły,że mnie jarek do lasu zawiózł. Po lesie pochodził, żeby było inaczej,,żeby ja zrozumiał jakie drzewa a nie siedzieć w tym chlewie śmierdzącym, zagnojonym. To przyjedziecie?
Krzysiu w rozmowie ze statyworedaktorem udającym swoją córkę anielę. #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Wszebor: James Hetfield i Lars Urlich właśnie wysyłają dla Ciebie faksem wezwanie do zapłaty miliona dolców odszkodowania. Lepiej zapłać Pan bo skończysz jak Napster.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wszebor: fantastyczne posunięcie. Twój CEO ma odpowiednie narzędzia i głowę nie od parady. Ufaj jemu , dzięki takim ludziom , pomagającym dla Ciebie - będziesz miał Pan raj.
  • Odpowiedz
  • 0
@bezpravkano207: No przecież pamiętam, nawet napisik jest na wierzchołku trójkąta - Skawa Wadowice. czika lubi Wadowice, bo jego niespełniona miłość - redaktor Storch stamtąd . Grajewo też darzy sentymentem.Uczuciowy chłopiec z niego.
  • Odpowiedz