Wpis z mikrobloga

@Wilczynski: Tu nie chodzi, że ktoś się boi że Rosja nas podbije, bo Rosja dostanie w------l ale zanim go dostanie to może udać jej się zająć jedną czy dwie 200 osobowe wioski na Suwałkach, albo zniszczyć kilka jednorodzinnych domostw "zabłąkanym" kabem czy sahedem. A to jest wystarczającym argumentem, żeby dozbroić się po zęby i niedopuścić do nawet takich strat.
  • Odpowiedz
  • 0
@polak-p: No i co z tego, że rakieta wpadnie i kogoś zabije? Już wpadła, w Przewodowie. Zabiła dwóch Polaków i co? I co się stało?
Co prawda nie rosyjska a ukraińska, fakt. Ale co to zmieniło? Rozpaczasz nad losem dwóch polskich rodzin, których ojcowie zgineli od ukraińskiej rakiety?
Ja też.
Ruscy jak zaczną się koncentrowac, bo tak trzeba zrobić przed atakiem to będzie to wiadmo od razu w NATO i
  • Odpowiedz
@Wilczynski:

Ukraińskiej rakiety, która nigdy by tam nie spadała, gdyby ROSYJSKA inwazja. Za śmierć tych Polaków odpowiada tylko i wyłącznie Rosja, ale coś czuję, że te owijki które nosisz na stopach każą Ci się z tym faktem nie zgodzić

I tych dwóch Polaków to powód aż zanadto, żeby w-----ć miliardy na zbrojenia. Nawet jakby żaden z nich nie zginął to i tak mamy setki innych powodów, żeby dozbroić się tak,
  • Odpowiedz
  • 0
@polak-p: No to Pis rozpoczął zbrojenia, Himarsy, Patrioty F35, abramsy. Założył Armię Terytorialną. I bardzo dobrze. Ale uzbrojenie to nie wszystko. Jest jeszcze potrzebna wiara we własane siły i odwaga. Tego żadnen czołg czy samolot nie zastapi. Ruscy ugrzęźli na Ukrainie i nie zdobyli nawet jakiegoś znaczącego miasta, a większość wykopków ma gacie pełne strachu i jedyne co potrafi to usprawiedliwiać ukraińców rzekomą ruską propagandą.
  • Odpowiedz
@Wilczynski: I doskonale, że PiS je rozpoczął i chwała koalicji, że je kontynuuje, a nawet rozszerza zakupy. Ciągłość koncepcyjna została zachowana i tu zasługa obu rządów, bo zawsze brakowało takiego ponad politycznego porozumienia w tej kwestii.

Natomiast wytłumacz mi, w czym wykop usprawiedliwia się Ukraińców?

Pogadajmy, pokażesz prowadzącemu to premia wleci.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@polak-p: Jakąkolwiek rzecz by nie zrobili Ukraińcy z miejsca jest to nazwane ruską propagandą. Wczoraj np usprawiedliwiano aresztowanie i zakucie w kajdanki Usyka i kompana. Wykopki twierdzą, że nie mogło być mowy o awanturze pijaków i interwencji najwyższych czynników.
Mimo, że od razu było oburzenie i interwencja Zelenskiego.
Ale wykopki od razu uznały, że Usyk i jego kolega są niewinni, bo przecież to grzech pomysleć, że Ukrainiec mógł się napić
  • Odpowiedz
  • 0
@Wilczynski: O widzę, że wrzuciłeś swój 3 post w południowym czasie 10-12 . Jeszcze jeden i widzimy się dopiero o 23-24?

Prowadzimy jako naród wojnę informacyjną przeciwko wschodowi (wojnę, na której ty zarabiasz). Każde eksponowanie pojedynczych przypadków, gdzie jakiś Ukrainiec coś odj**ał powinno być brane pod lupę z napisem "onucowykrywacz".

A sprawa z podnoszeniem larum odnośnie ukraińskiego pięściarza przez onuce jest porostu elementem tej wojny.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@polak-p: Ależ wszystko jest podejrzane, nie? Jeden post? To podejrzane. Trzy posty? Jeszcze bardziej. Post rano? uuu... czerwona flaga. Post wieczorem - kolejna.
Jeszcze zapomniałeś, że podejrzane jest jak ktoś ma krótko konto. Podejrzane jest jak ktoś ma długo konto. Podejrzane jest jak ktoś często wrzuca i jak rzadko wrzuca posty.
Czy jest cokolwiek co nie jest pojerzane o ruską agenturalność?
Jeszcze raz powtórze - tacy jak ty najbardziej szkodzą
  • Odpowiedz
  • 0
@Wilczynski: kumplu. Zobacz sobie miesiąc do tyłu jak postujesz. Jak w zegarku. Z resztą to, że mam Cię za opłaconego trolla jest moim komplementem dla Ciebie. Miałbym Cię za skończonego bęcwała, gdybym uważał, że robisz to za darmo.

A widzisz. Nie uważam tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wąż się wycierać sobie gęby merytoryczną i kulturalną dyskusją na argumenty. Dobrze wiesz, że szerzysz niemal wprost nienawiść
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@polak-p: Wiesz, jak masz podejrzenia, że jestem agenturą - a masz i wiesz, że toczy się wojna informacyjna, to masz obowiązek zgłosić to do służb. Inaczej jak wpadnę, powiem, że jesteś moim wspólnikiem i miałeś za zadanie mnie uwiarygadniać.

O boże! Zamiast siedzieć cały dzień na tagu piszę w autobusie do i z pracy. Spisek! Agentura!
Inna sprawa, że jak piszę cały dzień to takie asy wywiadu jak ty także
  • Odpowiedz
  • 0
@Wilczynski: absolutnie nie uważam jest jesteś umundurowanym agentem w trolowni. Aż tak wysokiego mniemania o Tobie nie mam. Jesteś po prostu oportunistą i na tym wpada ci kilka kopiejek i złotych. Więc widzisz. Nie mam Cię za skończonego bałwana. Ale jeśli jesteś po prostu zwykłym kontrarianem, no to shame on me, że cię jeszcze nie czarno listowałem.

Z Bogiem.
  • Odpowiedz