Wpis z mikrobloga

Tak się robi interesy! Wystarczy tylko wcisnąć gówniakom krówki reklamowe z reklamą "e-palimy", albo "dzień nauczyciela 14.10" za dobry hajsik i hajsik wpada podwójnie. Od klienta, który zamowił reklamę i od dzieciaka, który myśli, że wiezie rodzicom pamiątke z fabryki krówek. XD

#januszebiznesu #biznes #humorobrazkowy
Kapitan_Pudenda - Tak się robi interesy! Wystarczy tylko wcisnąć gówniakom krówki rek...

źródło: janusz

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mi to bardziej wyglada jak po prostu zapakowane krowki w starym mixie nadwyżki papieru. Juz widze jak ktokolwiek by ryzykował cokolwiek, znajdujac i dajac dzieciom jakies 10+ letnie krówki xD


@harrame: Może być też opcja trzecia - drukują te arkusze na zakładzie, to sobie od czasu do czasu przygotują arkusze mające po ileś różnych wzorów na jednym. To by wyjaśniało skąd do diabła mają wzoru sprzed dekady
  • Odpowiedz
@hubba-bubba: widać jacy amatorzy tam pracują. Zamiast to ładnie zapakować, walając datę przydatności do spożycia, numer partii i wystawić paragon, to wszystko zrobione na „odwal się” dla kilku marnych groszy. Jako przedsiębiorca musisz być przygotowany na tego typu akcje i jeśli wszystko jest robione legalnie, to powinieneś móc to bardzo łatwo udowadniać (kasa fiskalna i numer partii panie Ferdku, mówi to pani coś?). ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@makaronzjajkiem no tak podczas kontroli z urzędu bardzo łatwo to zweryfikować, przez internet już nie koniecznie, a gadać sobie można co przyjdzie na język. Jak zerkniesz na to co pisałem to też wyśmiałem te papierki no i głównie wyśmiałem opa z teoria o 10letnich cukierkach
  • Odpowiedz
@Kapitan_Pudenda: Nie wierzę że trzymają w swoich magazynach stare krówki sprzed 10 lat. Zaraz ktoś im podeśle informacje po tym że się o takich rzeczach w internetach dyskutuje i skończy się to tak że stare opakowania na cukierku pójdą do "pieca" a dzieciaki będą mogły kupić cukierki w oryginalnych opakowaniach za podwójną cenę ¯\(ツ)/¯ Producent Januszeks, a konsument Nosacz. I tak to się żyje na tej wsi.
  • Odpowiedz
Ja myślałem ze ludzie kupują krówki a nie papierki. Ale rozumiem że wg. ciebie lepiej wywalić nadwyżkowe/felerne papierki na śmietnik i zrobić nowe. Widzę że kolega ekolog ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: Jak nie wiedzą kiedy zostały wyprodukowane to tak, lepiej wywalić. Widziałam ten post na fb i:
1. Nie ma podanej daty, do kiedy to można spożyć, a przypuszczam, że na sklepowych krówkach jest (nie
  • Odpowiedz
@hubba-bubba papierki trzymali, to czemu by krówek nie mogli? To gunwo pewnie może leżeć i 50 lat. Zresztą samo to, że dziecko może dostać krówkę z "epapieros" na opakowaniu świadczy o niskim poziomie profesjonalizmu w firmie.
  • Odpowiedz
Ale wy wszyscy jesteście tępi. W sensie ci, którzy piszą o jakichś nadwyżkach i innych bzdurach xd
A może po prostu pracownicy sobie kroją i tyle, a wy szukacie tu jakiejś filozofii. Biorą stare papierki, bo nikt ich nie liczy i sprzedają w nich nowe cukierki. Paragonów nie ma z wiadomej przyczyny, a plastikowa torba to kolejny myk, żeby nie doliczyć się strat towarów. Ot cała tajemnica
  • Odpowiedz
@Bozydar_Pozoga: w zasadzie to nie wiadomo też czy to jakieś stare papierki, to była moja sugestia, mogły być świeże i robione w celach pokazania współpracy z innymi firmami jak ktoś inny napisał. Co do Twojego pytania nikt by nie zajmował miejsca przez 10 lat cukierkami, już prędzej zmieniliby etykiety i pogonili dalej. Poza tym jadłeś coś kiedyś co jest 10 lat po terminie? Jakby zrobili taką akcje mieliby ogromne problemy,
  • Odpowiedz
@Kapitan_Pudenda nie wiem o co wielkie halo, zachęcam do zapoznaniem się z określeniem „sklepu firmowego” bo na taki przypadek to tutaj wygląda. To jest absolutnie normalne że istnieją sklepy przy fabrykach (wiem o dwóch jeden po Wrocławiem z Lorenza a drugi w Brzegu z Odry gdzie normalnym jest to że dostaje się produkt po zdecydowanie niższej cenie (nic nacki kupowałem za chyba 80 gr za paczkę pomimo że w każdym innym
  • Odpowiedz
@hubba-bubba: Tylko, że to jest fabryka krówek i nie dostała tego za darmo tylko zapłaciła 20 zł, a koszt tych nowych ładnych papierków bez reklam obcych firm to jakieś grosze. Pytaniem pozostaje czy te przeróżne firmy zezwoliły na wykorzystywanie ich loga? Czy można promować palenie wśród młodych? Według mnie żenada.
  • Odpowiedz