Wpis z mikrobloga

Tak się robi interesy! Wystarczy tylko wcisnąć gówniakom krówki reklamowe z reklamą "e-palimy", albo "dzień nauczyciela 14.10" za dobry hajsik i hajsik wpada podwójnie. Od klienta, który zamowił reklamę i od dzieciaka, który myśli, że wiezie rodzicom pamiątke z fabryki krówek. XD

#januszebiznesu #biznes #humorobrazkowy
Kapitan_Pudenda - Tak się robi interesy! Wystarczy tylko wcisnąć gówniakom krówki rek...

źródło: janusz

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak już to jakieś nadwyżki w produkcji, a nie żadne płacone podwójnie,


@hubba-bubba: czyli odrzut produkcyjny sprzedawany za 20 zł, tak? XD Widzisz "biznesmenie" te nadwyżki są wliczone w koszt, który ponosi zleceniodawca, wszelkie straty produkcyjne również są rozliczane.
  • Odpowiedz
masz świeże krówki z starym papierkiem


@hubba-bubba: i ty serio w to wierzysz, ze ktoś bedzie stał przy linii produkcyjnej i co chwile uzupełniał maszynę jakimiś resztkami ryzy? XDDDDDDDDDDD ja p------e, czlowieku zobacz jak ta fabryka od srodka wyglada, dopiero pozniej uskuteczniaj takie brednie XD

Zapewne dlatego sprzedają w woreczku z Ikei bez daty produkcji/ważności. Mądre posunięcie, takie w sam raz dla sanepidu.
  • Odpowiedz
@Kapitan_Pudenda: weż Ty się zastanów co piszesz, 10 letnie cukierki nie wiesz jakiego mogłyby narobić zamieszania tym bardziej wśród dzieci, już pomijam to, że zapewne miałyby inna strukturę niż świeże. Wystarczy wejść na stronę, żeby zobaczyć, że oni sami organizują takie wycieczki dla dzieci i specjalizują się w robieniu krówek pod różne brandy, więc tych rolek które im zostają jest na pewno bardzo dużo. Papierki w tych cukierkach są śmieszne,
  • Odpowiedz
@Kapitan_Pudenda: no producent ma pewnie w lesie zakopane taktyczne silosy ze starymi krówkami z 2014 z których potem napychają torebki z ikea żeby sprzedać losowym wycieczkom szkolnym, zatruciem czy inną pleśnią się nikt nie przejmuje bo nikt przecież nie dojdzie od kogo kupili....OP 42 lata pisze, że ma a debil.
  • Odpowiedz
najlepiej żeby takiemu "biznesmenowi" jak Ty dawali za darmo bo papierek się nie podoba i jeszcze p------i takie glupoty, ze 10 letnie krowki,


@hubba-bubba: jak za dzieciaka byłem z klasą na wycieczce w fabryce coca-coli (Zielona Góra bodajże?) to dostaliśmy za darmo po puszce, jak byliśmy w fabryce Mamut we Wrocławiu to dostaliśmy za darmo biszkopty

tutaj dzieciaki muszą zapłacić za krówki które były wyprodukowane jako reklamy na zamówienie xD
  • Odpowiedz
odrzut by był jakby same cukierki miały jakieś defekty w produkcji, tu prawdopodobnie masz świeże krówki z starym papierkiem,


@hubba-bubba: Historycznym! Niektóre mają po ponad siedem lat, to już są historyczne papierki.
  • Odpowiedz
@hubba-bubba: chłopie, ale fakt że paragonu nie wystawiają na produkt, to jednak trochę kicha. Pewnie sobie siurki wpisały to w starty, a teraz obracają na lewo towarem. Jeszcze jakby to była działalność jakiś pracowników i na lewo by tym handlowali, to spoko, ale jeśli firma sama się tym zajmuje, to kij im w oko. Plus jeszcze jedna sprawa, taki papierek do zawinięcia spożywki też nie może sobie od tak leżeć
  • Odpowiedz
@makaronzjajkiem: w to już nie wnikam, jeśli tak było to rzeczywiście krzywa akacja z ich strony, ale równie dobrze dziecko mogło nie zabrać paragonu i powiedzieć, że nie dostało no i słowo 1 osoby jest ciężkie do weryfikacji, sam prowadzę działalność i wiem z doświadczenia, że czasami się trafi taki klient który nie jest zadowolony i przy okazji dopisuje sobie swoje teorie które nie pokrywają się z rzeczywistością. Ja tylko
  • Odpowiedz
@Kapitan_Pudenda: Mi to bardziej wyglada jak po prostu zapakowane krowki w starym mixie nadwyżki papieru. Juz widze jak ktokolwiek by ryzykował cokolwiek, znajdujac i dajac dzieciom jakies 10+ letnie krówki xD
  • Odpowiedz