Wpis z mikrobloga

Wedlug Pani psycholog na HIV nie trzeba się badać po seksie z podzwrotnikowym Afrykaninem, bo Polacy też miewają HIV-a. Co prawda w takiej Nigerii zakażonych jest 50, a w RPA nawet 180 razy więcej osób niż w Polsce ale kto by łamał sobie głowę matematyką kiedy poprawność ideologiczna ważniejsza.
Brakowalo tu tylko stwierdzenia, że takie badanie to rasizm w czystej postaci xd.
#przypadkowymurzyn #logikarozowychpaskow #p0lka #bekazlewactwa
Polejmnie - Wedlug Pani psycholog na HIV nie trzeba się badać po seksie z podzwrotnik...
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polejmnie po tym jak stwierdziła, że "m----n z Afryki" jest określeniem niepoprawnym, przestałem jej słuchać. M----n może być przecież z Francji, albo z USA. To chyba lepiej doprecyzować, że jest z Afryki.
  • Odpowiedz
@kinasato: Najgorsza?
Na samym początku procesu ewentualnego leczenia wiesz, że źle trafiłeś. I idziesz gdzie indziej.
Nie oddajesz swej delikatnej psychiki w ręce... w sumie, to mi określenia zabrakło czyje i jakie to są ręce.

Tak że
ostatecznie wygryw ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯
  • Odpowiedz
@irenicus30: Afrykanie będą kłamać zwłaszcza z nigdrii. Nigeryjski książek nie wziął się z nikąd. Tam jak jak skręt kultury w kierunku każdy chce oszukać każdego że każdy jest bucem 100 % czasu
  • Odpowiedz
@Polejmnie:

Wedlug Pani psycholog na HIV nie trzeba się badać po seksie z podzwrotnikowym Afrykaninem


Po to już trochę za późno ale wciąż warto. Lepiej było zrobić sobie badania przed.
  • Odpowiedz
@Polejmnie: złoto, to pytanie pewnie sobie wymyśliła, coś jak napisz do Kasi w 2000 (bravo itp). ŻODYN normalny facet by nie zadawał takiego pytania bo po prostu by zerwał wszystkie kontakty z taką #p0lka w 5 nanosekund! Polak nie jest tak głupi by nie wiedzieć że powinna i to kilka badań (okienko serologiczne) w tym na ebola, małpią ospę, gorączkę nilu i polio :D
Oraz w ogóle o
cyganztorunia - @Polejmnie: złoto, to pytanie pewnie sobie wymyśliła, coś jak napisz ...

źródło: Iza_Badoo

Pobierz
  • Odpowiedz
no tak, no bo p0lki nie mogą być chore na hiv, tylko Polacy


@ArnoldBacon: Raczej Ukraińcy, bo na Ukrainie HIV jest problemem systemowym tak jak w Afryce i zarażonych jest wielokrotnie więcej niż Polaków. O tym też nie wspomniała, bo nie ma pojęcia o czym mówi.
  • Odpowiedz
@Cointreau: zakazenie nastepuje pare tygodni po ekspozycji... ale testy wtedy jeszcze nie dzialaja w sytuacjach krytycznych jest tzw terapia poekspozycyjna czasem nawet na nfz ale chyba? szkodzi na watrobe jak ktos robi to czesto
  • Odpowiedz
Mam panią psycholog w piątek. Aż zapytam jakie jest jej zdanie na ten i resztę „kontrowersyjnych” dla nas tematów. Robimy Sąd Ostateczny
  • Odpowiedz
@kinasato Mam panią psycholog w piątek. Aż zapytam jakie jest jej zdanie na ten i resztę „kontrowersyjnych” dla nas tematów. Robimy Sąd Ostateczny
  • Odpowiedz