Wpis z mikrobloga

Wedlug Pani psycholog na HIV nie trzeba się badać po seksie z podzwrotnikowym Afrykaninem, bo Polacy też miewają HIV-a. Co prawda w takiej Nigerii zakażonych jest 50, a w RPA nawet 180 razy więcej osób niż w Polsce ale kto by łamał sobie głowę matematyką kiedy poprawność ideologiczna ważniejsza.
Brakowalo tu tylko stwierdzenia, że takie badanie to rasizm w czystej postaci xd.
#przypadkowymurzyn #logikarozowychpaskow #p0lka #bekazlewactwa
Polejmnie - Wedlug Pani psycholog na HIV nie trzeba się badać po seksie z podzwrotnik...
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polejmnie a gdzie tu rasizm? Ja pie*dole ludzie z zachodu, to już maja łby zlasowane. jak im wyzwiesz starego, powiesz parę słów jak sie matka prowadzi, albo o siorce która opie*dala kiełbasy kosmitom, to nic sie nie stało. Ale powiedz m----n po angielsku i każdy sie zapowietrza...
  • Odpowiedz
m----n z Afryki to totalnie niepoprawne nazewnictwo


@OdcienZieleni: tymczasem w filmie "biali Polacy" - bo jak wiemy wszystkie statystyki mają kolor skóry i czarny Polak czy żółty Polak (czy tam "rzułty") nie roznosi niczego xD

Już pomijam samo słowo "M----n", które dla niektórych jest kontrowersyjne. Ale czarnoskóra osoba może być z Afryki, a może być z USA, a może być z Bliskiego Wschodu. Ba, może być zewsząd ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
a gdzie tu rasizm?


@omezrP: akceptowanie jakichkolwiek naukowo potwierdzanych różnic między rasami człowieka to rasizm. Murzyni mają średnio 70 IQ przez geny = rasizm, Murzyni z Afryki Wschodniej dobrze biegają = rasizm, Murzyni mają HIVa = rasizm, Murzyni więcej zabijają = rasizm.

Liberalny egalitaryzm opiera się na sprowadzeniu każdego człowieka do czystej tablicy, gdzie ludzkość to szara masa identycznych organizmów.
  • Odpowiedz
gdzie ludzkość to szara masa identycznych organizmów


@tyrytyty: z wyjątkiem pewnego plemienia które ma tą masę eksploatować. Ale mądrzejsze o tym nie wspomnieć, to niedobra jest
  • Odpowiedz
@Polejmnie: Nie chcę wrzucać wszystkich do jednego wora, ale z doświadczenia wiem, że duża część psycholożek jest zwyczajnie głupia. A przynajmniej na etapie kształcenia, być może potem mądrzeją (nie mam doświadczenia jako "klient", po prostu miałem okazję prowadzić kiedyś zajęcia na kierunku psychologia - ręce opadają).
  • Odpowiedz
@Polejmnie: to nawet chat GPT był bardziej rozsądny i udzielił mi konkretnej odpowiedzi xD "Decyzja o wykonaniu testu na HIV powinna być zawsze rozważona w kontekście Twojego zdrowia oraz sytuacji. Jeśli Twoja partnerka miała w przeszłości kontakt z osobą, która mogła być narażona na HIV, to warto rozważyć zrobienie testu."
  • Odpowiedz