Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? Dostałam wczoraj informacje, że moja przesyłka nie może zostać dostarczona do automatu paczkowego dpd, bo nie spełnia wymagań. Zadzwoniłam więc na infolinie. Tam dowiedziałam się, że paczka nie może zostać dostarczona na wskazany adres i mogę ją odebrać albo w oddziale, albo przekierować ją do innego paczkomatu - wybrałam to 2. Pan z infolinii wydał dyspozycję i powiedział, że paczka powinna być jutro (czyli dzisiaj). Przechodząc do sedna..
-status przesyłki nie zmienił się od wczoraj
-ich aplikacja to całkowicie odleciała. Paczka zatrzymała się na wczorajszym statusie "do doręczenia" + widnieje stary adres odbioru przesyłki.
-od wczoraj nie mogłam zarządzać paczką - wybierając tą opcję wyskakiwało mi, że paczka nie istnieje czy coś podobnego XD Dopiero chwile temu niby udało mi się ją przekierować do wcześniej wspomnianego, dostępnego miejsca przez Pana z infolinii (postanowiłam zrobić to sama, ze względu na brak nowych aktualizacji paczki).
Miał ktoś podobnie i dostał paczkę, czy już nici z tego?
#kurier #dpd
6day01 - Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? Dostałam wczoraj informacje, że moja p...

źródło: Zrzut ekranu 2024-09-24 o 12.18.05

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@6day01
Wszystkie automaty paczkowe mają jednakowe wymiary. Jak nie zmieściła się w jednym, to jak ma wejść do drugiego identycznego?
  • Odpowiedz
@6day01: Czy ta paczka to Allegro One? :) Bo to częste w tym przypadku. A jeżeli nie to pewnie kurier wbił po prostu zły status. Dzwoń na infolinię DPD kolejnego dnia i nakaż im dostarczenie paczki i powiadom ich, że jest to paczka małych gabarytów.
Obawiam się jednak, że paczka wróci do nadawcy - nie chce źle prorokować, ale chyba po tym statusie wraca ona do nadawcy :/
  • Odpowiedz