Wpis z mikrobloga

Mirki, muzyka na rowerze, czy to mozliwe? Widze roznie sa opinie: nie, tylko podcasty lub jak najbardziej razem z basem i cala orkiestra.

Za dzieciaka robilem testy, ale wiatr swiszczacy na uszach/sluchawkach calkowicie dyskwalifikowal muzyke na rowerze.
Teraz jestem stary i potrzebuje sie czasami zrelaksowac, jezdze dlugo i na tyle szybko, ze wiater swiszczy, a muzy brakuje. Co zrobic?

Minionej wiosny wrocilem do tematu i zauwazylem, ze jezeli mam cienka czapke pod kaskiem to problemu nie ma, moge jezdzic w najtanszych dousznych, ale jak tylko pozbywam sie czapki to wiatr zaglusza wszystko.

Macie jakies sprawdzone slychawki albo pomysly? Pelnych sluchawek nie zdzierze, audiofilem nie jestem, rozwazam jakies kostne przewodnictwo lub douszne, ale przy kazdym modleu pisza "aaa i tak swiszcza". Domyslam sie ze to kwestia gustu, wrazliwosci, ale z tego powodu ciezko cos wybrac.

#rower
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@geszue:
JBLa sobie powieś na ramie albo na pasku i w dupie miej ludzi, którzy twierdzą, ze to wieśniackie a jednocześnie słuchają głośniej muzyki w aucie z otwartymi oknami.

Te 2 sekundy "gerappaaaaaaaaaaaa", gdy będziesz mijał ludzi na ulicy, nie zrobi im różnicy.
  • Odpowiedz
@geszue: jeżdżę z jedną słuchawką Samsung Buds, jeśli nie zależy na audiofilskich doznaniach, tylko, żeby sobie coś plumkało, to jest okej. Podcasty też jak najbardziej.
Nie mam wrażenia, że mi świszczy i jednocześnie nie mam wrażenia, że jakieś istotne dźwięki otoczenia mnie omijają, słyszę więcej niż w tanim aucie, o porządnych nie wspominając.
  • Odpowiedz
Co zrobic?


@geszue: Nieironicznie mały głośnik w okolicach kierownicy/mostka, w miastach oczywiście wyciszany/wyłączany ale na trasie w polu/lesie przy 100 czy 200km? top 10/10 (no chyba że płacz bo waga większa niż słuchawek, na to nie ma rozwiązania)
  • Odpowiedz
@geszue: kup słuchawki Edifer TWS1 Pro, one nie maja otworów zewnętrznych i nie szumi wiatr w nich, minusem jest dotykowa powieszchnia i w czapce mogą się uruchamiac, wtedy na zimę Edifer W240 TN one maja przyciski wciskane i nie uruchamiaja się pod czapką, wszystko to sprawdzone
  • Odpowiedz