Wpis z mikrobloga

kupujac audi a4 za 200k warto wydać te 10k na folię ppf, jeśli nie zależy mi na wyglądzie, bo i tak brzydal dla prymitywnych wieśniaków, ale zależy mi na ochronie lakieru, by za 5 lat opchnąć jakiemuś frajerowi po dobrej cenie.

Trudniej się myje autko z folią ppf? Bo nie można szorować ani na myjni ręcznej?
#samochody
frenm - kupujac audi a4 za 200k warto wydać te 10k na folię ppf, jeśli nie zależy mi ...

źródło: 1_16

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frenm nie warto bo po 200k km to ten lakier jest zajechany, co chcesz chronić? Musiałbyś zrobić całkowita korektę tego lakieru wcześniej.

Od szorowania czy myjni automatycznej powstają na lakierze swirle, jeżeli chciałbyś utrzymywać lakier w dobrym stanie to tak czy inaczej tylko bezdotyk i mycie na 2 wiadra z rękawica.

Auto z folią ppf wolniej się brudzi i łatwiej się myje.

Full ppf to jakieś 14k netto
  • Odpowiedz
@frenm: no ten lepiej wyglada

ale to co na zdjeciu wrzuciles w 1 poscie to wyglada jak jakas 1-2 generacja wstecz, te wytłoczenia, linie itp wyglądają na znacznie lepsze w tym wizualizerze niż irl xD

felgi nawet w pakiecie competiton troche szpetne i na naszych polskich drogach to pewnie będą się wyginać jak
drahtzieher - @frenm: no ten lepiej wyglada

ale to co na zdjeciu wrzuciles w 1 posci...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
z ciekawości - jak oceniasz g30 540i 2018 m sport?


@drahtzieher: niestety BMW zbanowałem w swoich marzeniach tak samo jak Mercedesa ze względu na promowanie LGBT.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@drahtzieher: zoba camry nowe (tylko tu jest wersja amerykańmska i ktoś okleił mocno

Może to jest pomysł, by tak sobie obkleić to wtedy z dziadkowozu wygląd stanie się znośny, a technologicznie to ta nowa camry to jest cudo przynajmniej na papierze. W cenie audi a4 dostajesz silnik 2.5, 230 koni, 7s. do setki, 5 litrów spalanie (bo hybryda), komfort, ciszę i japońską niezawodność (jak se zabezpieczysz przed korozją)
frenm - @drahtzieher: zoba camry nowe (tylko tu jest wersja amerykańmska i ktoś oklei...

źródło: camry

Pobierz
  • Odpowiedz
@frenm: no tutaj widać od razu, że to jest nowe, droższe auto. Troche dziki grill, ale dosyć ładne autko i bryła też ciekawsze niż te nic jakim jest a4 xd
  • Odpowiedz