Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie jestem z policji, nie pracuję w policji.
Tak czytam te znaleziska o policji i nie wiem w jakim ja kraju żyję.
Regularnie przechodzę na czerwonym świetle, przebiegam przez jezdnię nie na pasach, przekraczam prędkość na drodze i nigdy nie dostałem mandatu. Zrobiłem 100kkm autem i nie widziałem łącznie 10 razy policjantów z fororadarem w życiu.
A tutaj jakieś ekwilibrystyki, że policjanci nie szukają przestępców, bo wolą dawać dzieciakom mandat za przejście w niedozwolonym miejscu.
Mam 33 lata, może mało, może dużo, ale nigdy nie doznałem takiej sytuacji, nigdy nie widziałem takiej sytuacji, nigdy nie słyszałem o takiej sytuacji.
W jakim ja kraju żyję?
Mieszkam w Śląskim, pracuję w Opolskim, może to w innych rejonach Polski policja wyskakuje jak z pleców w Cyberpunku?
#policja #gownowpis #wypadek #samochody


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
No ja czasami widzę policjantów na drodze. Dostałem mandat i widziałem jak ktoś inny dostaje. Znajomy lata temu dostał na czerwonym na pasach. Nie powiedziałbym,że to jednak jest często. Z tym,że nie łapią przestępców to bym powiedział,że pewnie im się nie chce. Bo też znam sytuacje gdzie faceta okradli i policja nic, a on poprosił w sklepie o monitoring i że to była wieś to rozpoznał złodzieja i poszedł po swoje sam.
  • Odpowiedz
Regularnie przechodzę na czerwonym świetle, przebiegam przez jezdnię nie na pasach, przekraczam prędkość na drodze i nigdy nie dostałem mandatu.


@mirko_anonim: przechodziłem jakieś 100-120 metrów od przejścia dla pieszych na zwykłej, pustej ulicy o 2 pasach ruchu w godzinach porannych, gdzie wszyscy już siedzą w pracy, więc ruch zerowy.

Nie pamiętałem i w sumie nadal nie pamiętam w jakiej odległości od pasów nie trzeba z nich korzystać, a trochę się wystraszyłem, bo był to mój pierwszy mandat w życiu
  • Odpowiedz