Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm Ktoś tu kiedyś pisał, że przydałby się ktoś kto jest na grupach GC. Otóż jestem. Jeśli jesteście czegoś ciekawi, z chęcią wam pomogę
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Markowowski:
1.i tak i nie. Jest ustalony pewien schemat w stylu 70% biznes 30% lifestyle. Jeśli chcesz zacząć z networkiem piszesz do lidera i on ci wysyła "wskazówki" co gdzie jak po co na co. Generalnie jak robisz to źle to na callach (nie jesteś wyróżniany z nazwy ale ogólnie) dostaje się oprl że się nie starasz, nie widać twojego zaangażowania, jak ma ktoś się do ciebie zgłosić skoro robisz taką popelinę na mediach. Bardzo często jest mówione duplikujcie swoich liderów nie kopiujcie tylko róbcie jak my, bo my już osiągnęliśmy sukces

2. Mówiąc szczerze nie wiem. Bo nie ma nigdzie bezpośredniego info, ale są różne grupy na Telegramie do których nie mam dostępu. Mam dostęp do grupy ogólnej, grupy dominiki, od tradingu. Ci top liderzy mają swoją grupę i może tam była jakaś informacja

3. Tak. Mogą mówić że przecież nie trzeba się zajmować networkiem bo jest trading ale jak już postanowisz robić Network to jest
  • Odpowiedz
  • 1
@diarrhoea: niebezpośrednio, i w sumie nie wiem na sto procent ale tak podejrzewam ponieważ w rozmowach jest co raz częściej wspominane o hejterach. Więcej nie chce mówić bo wtedy będą mogli połączyć kropki i domyśleć się kim jestem jeśli faktycznie czytają
  • Odpowiedz
@Dark_Volf: oprócz stałych opłat p---------ś coś jeszcze? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Prawie 8k wychodzi ze sama subskrypcja i pakiety. No szkoda w h, z reguły wiem że wielu ludziom rurka mięknie po otrzymaniu pisma od prawnika.
  • Odpowiedz