Wpis z mikrobloga

Dlaczego podczas wszelakich dyskusji na temat problemu demograficznego Polski nigdy nie zwraca się uwagi na hipergamie i wymagania kobiet?
Wielu przeciętnych facetów i tych poniżej przeciętnej chciałoby założyć rodzinę z kobietą na swoim poziomie atrakcyjności, ale kobiety z ich poziomu gardzą nimi i celują w ten sam top 2/3/4% mężczyzn.
Kobieta woli marzyć, że kiedyś usidli do stałego związku i żeniaczki Chada (to się nie stanie!) niż zakładać rodzinkę z przeciętnym mirkiem. Tyle.

#przegryw #blackpill #p0lka #demografia
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziś portale randkowe są realnym światem.


@ROMAN3D: tylko dlatego że ty nie wychodzisz z domu nie oznacza że są ona całym światem dla każdego.
  • Odpowiedz
@xyzzy: Żyjesz w bańce kolego, ja mówię o trendzie ogólnym, a ty mi tutaj przykłady anegdotyczne przytaczasz, poza tym, już na tym etapie musisz skonstruować projekcję na temat mojej osoby
  • Odpowiedz
@Nestii-: Bo żyjemy w cuckoldstanie, tutaj kobieta jest święta, absolutnie nie można ich obarczać żadną winą, wszystkie są 10/10 (ale jednocześnie są mistrzyniami w pracy nad sobą) , nieskazitelne, a Ty jesteś incel, musisz iść na terapie i zmienić w sobie całkowicie wszystko w czasie kiedy ona będzie skakać po kutasach!!!111
  • Odpowiedz
@ROMAN3D: te, krzykacz. Pokaż te statystyki. Ale nie że jakieś słupki, które sobie zinterpretujesz jak chcesz tylko realne badania naukowe. Bo jak ja szukałem to znalazłem, że różnice są minimalne. Ale wyglądasz na kogoś kto zna się na rzeczy, na pewno czytałeś naukowe opracowania i się podzielisz
  • Odpowiedz
@daro1: no tylko ta dziwna korelacja: ludzie się nie łączą w związki (znajomość dwutygodniowa to nie związek) i nie ma gówniaków jakby tylko znaleźć jakąś praprzyczyny, ale wykopki niech lepiej przestaną pisać w internecie i zajmą się prawdziwymi problemami
  • Odpowiedz
@marek_osobisty: Nadal w realu. Darujcie sobie szukanie partnerki przez internet a szczególnie przez portale randkowe, bo tam o nic innego nie chodzi jak tylko o to żebyście dali się dymać zachodnim korporacjom którym wcale nie zależy abyście wreszcie kogoś znaleźli.
  • Odpowiedz
@ROMAN3D: Nie są realnym światem. Tam masz do czynienia tylko i wyłącznie ze zdjęciami danej osoby, o ile to faktycznie jest realna osoba a nie boty czy AI. Jakby tego było mało masz do czynienia z pośrednikiem w którego interesie są szlabany na kontakty międzyludzkie i żebyś płacił najlepiej jak najwięcej za wątpliwą możliwość kontaktu. Nie przekonuje mnie to że coraz więcej ludzi się tam poznaje. No fajnie jest siedzieć
  • Odpowiedz
@Kamalek: Tylko jacy ludzie siedzą na portalach randkowych? Na pewno nie tacy którzy bez problemu mogą kogoś poznać w realu, bo przynajmniej nie muszą za to płacić. I dziękuję za uwagę.
  • Odpowiedz
@daro1: a gdzie ludzie maja się poznać? W pracy? Jak większość facetów pracuje z faceramje
Ew później kwasy są

Baba zawsze kogoś pozna

Na studiach masz se kogoś znaleźć? Już widzę tłumy kobiet na inżynieria maszyn...
  • Odpowiedz
@daro1 dokładnie to. Zawsze powtarzam to przy wszelkich dyskusjach na podobne tematy - ludzie, wyjdźcie na ulice. Przejdźcie się po mieście i zobaczcie jak realnie wyglądają przeciętne pary.
  • Odpowiedz
Też miałem problem z randowaniem online itp, ale powiem wam tyle - zróbcie sobie porządne zdjęcia (najlepiej niech ktoś inny wam zrobi kto się zna) i odrazu będziecie mieli większe powodzenie.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka portale randkowe nie są stworzone po to, żebyś kogoś znalazł. Są stworzone po to, żeby dać Ci iluzję że kogoś znajdziesz. Są stworzone po to, żebyś płacił za pakiety premium bo to ci daje jakieś złudne benefity i żebyś spędzał w tych apkach jak najwięcej czasu. To są współczesne sklepy z zabawkami dla dorosłych. Można przebierać w towarze bez końca, bez końca szukać czegoś lepszego. Oczywiście zdarza się, że ktoś
  • Odpowiedz
@Nestii-: ale jak ty sobie to wyobrażasz? Naprawdę chciałbyś być tym dla którego trzeba było obniżyć wymagania? Przecież to poniżające.
Myślisz że kobieta która z góry czuje że zasługuje na kogoś lepszego, będzie miała opory odejść do kogoś kto te wymagania jednak spełni? Gdzie w tym wszystkim miejsce na miłość?
Jeśli kobieta z tobą nie chce być to znaczy, że nic do ciebie nie poczuła, to jak chcesz ją do
  • Odpowiedz
@daro1: tak, około 1/3 mężczyzn powyżej 20 roku życia to incele tylko dlatego że nie wyszli z nory xD nie dało się bardziej normickiego komentarza napisać
  • Odpowiedz