Wpis z mikrobloga

@frenm: Jak widzę takie auto to już oczami wyobraźni widzę ile będzie kosztowała naprawa blacharsko-lakiernicza xD Niee, zostaje przy swoim gruzie, musiałbym mieszkać pośrodku niczego żeby kupić sobie taką nówencję.
  • Odpowiedz
@frenm: Nie, chodzi o porysowanie wózkiem na parkingu, urwanie lusterka przez autobus czy takie pierdoły właśnie które w nowych autach kosztują kosmos do roboty a zgłosisz na ubezpiecznie to masz zwyżkę potem jak c--j. UK here.
  • Odpowiedz
@frenm: No pewnie, wiesz jakie tu powyginane te autobusy jeżdżą, zderzaki, panele całe porysowane, urwania lusterka może nawet nie zauważyć, zwłaszcza w Londynie :D Na miasto to nie ma co kupować luksusów, albo za każdym razem zgłaszać ale ja jeszcze młody kierowca to zwyżki za duże że taniej mi kupić sobie na szrocie lusterko lub podmalować tylko bo naprawa więcej warta niż auto i potem ubezpieczenie też większe bo im
  • Odpowiedz
@frenm: Anglicy nie, inne nacje :D Anglicy nawet wporzo jeżdzą, wpuszczą cię jak skręcasz czy poczekają jak parkujesz przy ulicy - najgorzej ci co zdawali prawko na wielbłądzie albo na słoniu. Druga kategoria to emerytki w wieku 80-90+ - masz drogę co można jechać 60 mil na godzinę a jedzie ci babka 30 xD Zastanawiasz się tylko kiedy coś o-----e.
  • Odpowiedz
  • 0
@frenm: Ale z-----i A5. Mimo że jestem fanbojem BMW i hejterem Audi, to stara A5 coupe bardzo mi się podoba, bo przypomina trochę muscle cara. A to co wrzuciłeś to jakiś taki mix Audi, BMW i jakiegoś Peugeota czy innej KN.
b_oski - @frenm: Ale z-----i A5. Mimo że jestem fanbojem BMW i hejterem Audi, to star...

źródło: ok1

Pobierz
  • Odpowiedz
@frenm: Audi (przynajmniej moim zdaniem) ma taki największy problem, że o ile z wierzchu bardzo często te auta naprawdę nie są jakieś brzydkie jak chociażby to powyżej to wsiadasz do nich i się czujesz jak w volkswagenie, obecnie nawet jak w skodzie bardzo często więc po co przepłacać. Poza tym na przykład w A3 z 1.4 bodajże prawie 300 kuca zrobili więc jak to ma wytrzymywać.
  • Odpowiedz
@frenm: akurat w środku to mi się podoba, natomiast z zewnątrz problem jest taki, że to auto wygląda całkiem nijak. Nie ma w sobie nic charakterystycznego co by mi powiedziało - wooow, nowe audi. Ot kolejny hyundai albo inna skoda na ulicy.
  • Odpowiedz