Wpis z mikrobloga

  • 8
@NieLubieWudki Ogólnie z tego wszystkiego to najlepiej mieć przerobione ps3 slim na którym to pograsz w gry z ps1, ps2 I ps3. Emulator z kolei ma ten plus, że mogę zapisywać grę w każdym momencie, a nie tylko w checkpointach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Majster_2: te gry były pisane pod 4:3. Idę o zakład, że proporcje ekranu możesz zmienić w opcjach 😅

@NieLubieWudki: Co niby jest złego w graniu w stare gry na LCD? Podłączanie starych konsol pod LCD uchodzi za słabe ze względu na to, jak brzydko wygląda obraz analogowy po przepuszczeniu go przez typowy konwerter.
Jak masz obraz z emulatora wypuszczony przez HDMI, to wszystko powinno być ładne i ostre.
  • Odpowiedz
  • 1
@Sayiv Pierwszy raz, ograłem Aliena Isolation to nabrałem ochoty na starsze "Alieny".
@vulcanitu Można podpiąć innego, szkoda tylko że Alien Trilogy nie wspiera analogów.
@Zwanek Da się zmienić na format obrazu 4:3, ale źle w moim odczuciu ta gra w 16:9 nie wygląda.
@NieLubieWudki W emulatorze można podbić rozdzielczość, ale działa to w niektórych grach. W takim GTA 1 podbicie rozdzielczości powoduje nieprzyjemne artefakty graficzne.
  • Odpowiedz