Wpis z mikrobloga

Cześć jestem Bartek, i to mój pierwszy post tutaj! Chciałem się podzielić nowym filmem z moim najnowszym wyzwaniem – 30 dni bez cukru 🍭❌. To część mojej serii 30-dniowych wyzwań, gdzie przez 30 dni próbuje rożnych rzeczy. Aktualnie pracuję nad wyzwaniem 10k kroków dziennie, ale już możecie zajrzeć do podsumowania poprzedniego wyzwania!

Macie pomysły, jakie kolejne wyzwania chcielibyście zobaczyć?

#cukier #dieta #zdrowie #odchudzanie #zycienaprobe
ZycieNaProbe - Cześć jestem Bartek, i to mój pierwszy post tutaj!  Chciałem się podzi...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzięki za ciepłe przyjęcie! Zgodnie z wykopowa zasady inwestycji, trzeba zrobić odwrotnie niż mówią wykopki. Czyli nowy challenge to 30 dni bez usuwania konta i czytania dalszych wysrywów wykopków! Wiedziałem, że można na was liczyć! Pozdro
  • Odpowiedz
@ZycieNaProbe: Cześć Bartek! Super, że dzielisz się swoimi wyzwaniami – 30 dni bez cukru to nie lada wyczyn, gratulacje! Chętnie sprawdzę podsumowanie i zobaczę, jak ci poszło. Co do nowych pomysłów, oto kilka propozycji:

1. Cold shower challenge – 30 dni zimnych pryszniców. Słyszałem, że to świetnie działa na samopoczucie i energię.

2. 30 dni bez telefonu po 20:00 – dla odpoczynku od technologii i lepszego
  • Odpowiedz
@Pnnn: tak się nie rozmawia z ludźmi, stąd cringe. Wyobrażasz sobie że ktoś na jakimś forum publicznym, nie wiem, lokalnych dożynkach, podbija nagle do Ciebie, nieznajomy zupełnie, i mówi że zrobił czelendz i obejrzyj i daj znać czy masz jeszcze jakieś pomysły na wyzwania?
  • Odpowiedz
@AlekGames: Dzięki za propozycje! Zimne prysznice i diety(nie tylko wegańską, ale też keto i post przerywany) mam na swojej liście. Pomysły z ograniczeniem użycia telefonu telefonu oraz medytacją super!
  • Odpowiedz
@ZycieNaProbe: mam bekę z tych tfurcuf internetowych na wykopie myślących, że tutaj znajdą odbiorców xdd i jeszcze „macie pomysły jakie wyzwania chcielibyście zobaczyć?” chłopie tutaj jedynie co chcą zobaczyć to jak się w----------z i sobie głupi ryj rozwalasz xd
  • Odpowiedz