Wpis z mikrobloga

Potrzebuję skutecznego i sprawdzonego sposobu na to żeby nie walić konia przez tydzień będąc uzależnionym od codziennego spuszczania się kilka razy dziennie. Na razie próbowałem nie walić przez 2 dni ale bez efektu.

Jakiś substytut np. bieganie albo siłownia pomoże? Głupie żarty będę od razu kasował to nawet nie próbujcie

#nnn #nofapchallenge #nofap #masturbacja
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JasonLuv: no imo bieganie/jakaś yoga, rozciąganie w jakimś stopniu pomoże. Czasami tak to działa u mnie, że po aktywności fizycznej się kompletnie nie chce i jak się to zrobi to już serio tak od niechcenia
  • Odpowiedz
@JasonLuv: leki na zmniejszenie libido. Poważnie , pogadaj z lekarzem, nie wstydź się. Są proste leki, bezproblemowe. Nie daj się temu złu co stoi za parnografią. Dasz radę.
  • Odpowiedz
@JasonLuv: Psychiatra + psychoterapia. Antydepresanty powinny Ci zbić libido (chociaż nie zawsze to działa), a psychoterapia poznawczo behawioralna powinna nauczyć metod radzenia sobie z lękiem, czy stresem. Są grupy anonimowych seksoholików w dużych miastach.
I na koniec najmniej profesjonalna rada: spróbuj wprowadzić bardzo delikatną i stopniową kontrolę. Zejdź np. do 1 raza na dzień i spróbuj to utrzymać przez pół roku. Potem np. do 4 razy w tygodniu itd. Nie
  • Odpowiedz
@JasonLuv spróbuj pomyśleć co sobie kompensujesz w ten sposób i zadbać o siebie, może masz dużo stresu a może masz mało ruchu a może czujesz się samotny i nie masz z kim gadać
  • Odpowiedz
sposobu na to żeby nie walić konia przez tydzień

Na razie próbowałem nie walić przez 2 dni


@JasonLuv: To dorzuć jeszcze 5 dni i będzie tydzień, nie dziękuj.

A tak na poważnie - miej co robić, zaplanuj sobie czas.
  • Odpowiedz
@JasonLuv: ci ludzie wyżej naprawdę sądzą że pójdziesz do psychiatry powiedzieć że nie chcesz walić konia i potem truł się jakimś syfem??? Słuchaj mi pomogło przestanie oglądania p---o, teraz walę raz na jakieś 4-5 dni bo po prostu nie czuję potrzeby częściej. A jak przestać oglądać p---o? Ten filmik mi pomógł, możesz obejrzeć cały bo jest śmieszny i fajnie się tego słucha, ale dokładny moment gdy zmienia się twoje myślenie
  • Odpowiedz