Wpis z mikrobloga

Swoją drogą to nie wydaje mi się by pozew tyczył się wykopu. Prędzej instagram/tiktok + youtube.
Może jedynie @10kobla XD bo tam jednak na stronie użył jego wizerunku i danych ale przecież jak przeciętny wykopek napisze:
BUDDA TO OSZUST.
To niby co takiemu wykopkowi grozi? No nic. Co innego jak napiszesz Kamil Labudda z jego zdjęciem.

#budda #famemma
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrBeast: O ile się dobrze orientuje, to @10kobla rzetelnie zrobił research i bazuje na faktach a nie domysłach, więc pozew tutaj jest bez sensu. Sąd pewnie nakaże usunięcie materiałów z YouTube i Tik toka (I to pewnie tylko te nierzetelne z historiami bez dowodów)
  • Odpowiedz
  • 0
@10kobla: tzn ja sie nie znam na prawie, dla mnie nic złego nie zrobiłeś. Mówię tylko o tym że nie ma opcji by pozwał jakiegoś wykopka za to że napisał że BUDDA coś tam coś tam. Co innego jak napiszesz Kamil Labudda albo wrzucając zdjęcie: TO OSZUST XD
  • Odpowiedz
@MrBeast: Można pozwać za prawie wszystko. Nie musisz podawać imienia i nazwiska. Zaraz każdy będzie się bać cokolwiek napisać, bo Budda wyśle pozew. Taki jest jego cel. Nie ma co się bać.
  • Odpowiedz
@10kobla: Tym bardziej, że na stronie nie ma wymyślonej historii. Na wszystko kwit lub zrzut z urzędu. Świetna robota. To powinno być karane, ale robione domiary jak jakiś Budda mówi, że to jest jego samochod, a nie jest jego na itd... mieszają w głowach mlodym
  • Odpowiedz
@MrBeast: to tylko takie p---------e z jego strony, że wszystkich pozywa aby zastraszyć resztę i zniechęcić do publikowania informacji na jego temat.

Nie strasz nie strasz, bo się zesrasz.

Nawet jakby finalnie doszło do pozwu, nie jest powiedziane, że go wygrasz. Pozwać możesz
  • Odpowiedz
Przecież @10kobla nie wkradł tych danych z jego komputera, i formacje są publicznie dostępne, a że ktoś to ładnie zebrał w całość to nie przestępstwo. Słup zastosował typowego straszaka, będzie spożywał za to, że ktoś osmieli się mu patrzeć na ręce. Myślę że w sądzie mógłby znacznie więcej stracić niż zyskać gdyby służby zaczęły się mocniej interesować jego firemkami
  • Odpowiedz