Wpis z mikrobloga

Dyżurny w pracy miał problem z moim zgłoszeniem urlopu „Na żądanie”

W sobotę dzwoniłem do pracy (miałem zmianę popołudniową) że dzisiaj zgłaszam UŻ gdyż wypadła mi nagła sprawa, a dyżurny stwierdził że on to wcale mi tej UŻ nie musi akceptować, nie podał powodu, nie sprawdził ilości osób na zmianie, kompletnie nic, po przepychance słownej (że jestem dogadany z koordynatorem, jest ktoś na moje miejsce itp.) stwierdził że „okej” i życzył miłego weekendu.

Na moim miejscu poszlibyście do dyrektorki zrobić gnój o takie traktowanie? Zostały mi ostatnie dwa dni pracy i myślę czy olać to czy jednak zrobić trochę koło d--y typowi (swoją drogą typ miał już sprawę o mobbing więc nic się nie nauczył) bo bardzo nie lubię jak ktoś myśli że ma wyższe stanowisko to może pomiatać innymi.
#praca #pracbaza
maikeleleq - Dyżurny w pracy miał problem z moim zgłoszeniem urlopu „Na żądanie”

W s...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@B0mblak: No to niech zwolnią. Proszę Cię. Informuje pracodawcę, że jest jakiś powód i nie możesz pójść do pracy, a ten siłę rzuca. K---a tnie jesteśmy niewolnikami, skończmy z tą oklepaną formułką "pracodawca nic nie musi". Ludzie mnie przerażają. Ostatnio mocno przejrzałem na oczy. Mój ojciec przez pracę dostał zawału, moja znajoma depresji, ja sam mam straszną nerwicę. Wielu ludzi przeżywa prawdziwe koszmary i to w imię czego? Kilku groszy,
  • Odpowiedz
@maikeleleq @MxS89x

Panowie to prawda że musi podać powód ale sam powód że "bez tego pracownika firma nie może działac" przejdzie i nikt go nie skontroluje (pracodawcy). W normalnej pracy się ludzi tak czy inaczej puszcza na wolne i nie robi problemów. A mówię wam jak jest w kodeksie bo pracuje w wynagrodzeniach i jestem blisko kadr
  • Odpowiedz
@maikeleleq podobno nie musi się pracodawca godzić na uż ,ale w takiej sytuacji jest siła wyższa bo tu już gadki nie ma. Jak miałem kiedyś pracę z takim asem ,który powiedział ,że mi nie uzna uż to mu waliłem L4 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Aha i można też krew oddać , tu
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec Ja to ogólnie głupi jestem bo chciałem być fair w stosunku do ludzi i nie poszedłem na L4 na ostatnie dwa tygodnie jak to wszyscy robią, ale po tej akcji żałuję trochę bo bym nie musiał się użerać z debilami
  • Odpowiedz