Wpis z mikrobloga

@Kkdante: Też myślę nad wyjazdem. Byłem 6 lat temu w Holandii i na początku było ciężko, ale później było git. Do tej pory bym tam pracował, ale nie chcieli mi na święta urlopu dać.
  • Odpowiedz
@Kkdante pracowałem w Niemczech na magazynach jako komisjoner, najwięcej zarabiałem jak pracowałem na mroźni przy -23 stopniach. Mogłem wtedy zarobić około 10k PLN. Ciesze się ze moje życie potoczyło się tak że nie muszę już tam jeździć i tak pracować
  • Odpowiedz
@Kkdante: 1500 euro tyle zarobisz w tych kołchozach tak średnio, w porywach może więcej. Kumpel obecnie jest na komisie niedaleko Berlina to ma 1500 do ręki a pracuje 6 dni w tygodniu xD Więc zastanów się mocno czy warto. Ogólnie sam pracowałem na magazynach w Niemczech i 2k na pewno nie wyciągniesz chyba że bedziesz dygał każda sobote
  • Odpowiedz
@MxS89x:
Obecnie zarabia się w sumie gorzej w Holandii niż 6 lat temu, tj. stawki wzrosły, ale koszty zakwaterowania też plus w sklepach jest drożej, a i różnica w zarobkach względem Polski d--y nie urywa.
Polecam pojechać krajoznawczo, w ramach przygody, ale zarobkowo totalnie nie ma szału.
  • Odpowiedz