Wpis z mikrobloga

@Szemiques: chyba przesadziłeś - bo w sekundę wiem ze chodzi o dzielnice południowe bądź takie położone wokół obwodnicy. Wysil się choć delikatnie. Minimum własnej inicjatywy jest wskazane.
  • Odpowiedz
  • 0
@Promozet1: Ok, gdybyś miał wybierać najlepszą okolice do życia z dobrym wyjazdem, to celowałbyś w Mikuszowice, Olszówkę, Leszczyny, Obszary, Komorowice czy Straconke?
  • Odpowiedz
@Szemiques: cholera - to juz ciezko bo musi byc dobra dzialka / dobry blok / dobre miejsce. Cisza i spokój / drzewa. To już trzeba indywidualnie od miejsca. Mikuszowice i Komorowice - nie.
Prędzej Olszówka i Straconka bo wyżej od smrodu. Detale się liczą.
  • Odpowiedz
@Szemiques
Jeżeli chcesz mieć dobry wyjazd do Żywca i Katowic jednocześnie to tak się nie da bo albo mieszkasz na północy albo na południu bb. Komorowice średnio bym poleciła jak dla mnie zadupie, ale kto co lubi.
  • Odpowiedz
to tak się nie da


@tomidaj_: wjazd na ekspresówkę załatwia sprawę( ͡° ͜ʖ ͡°), do Katowic pociąg jest atrakcyjną opcją.

Mikuszowice - bardzo drogo, dobry dojazd, w weekendy oblegane przez turystów;
Olszówkę - bardzo
  • Odpowiedz
@Szemiques: Mikuszowice git, olszówka średnio mi się tam osobiście podoba choć blisko do cygańskiego lasu i to jedyny plus ;D Leszczyny dojazd dobry, ale w porównaniu do olszówki to głośniej o wiele. Straconka spoko ale imo przereklamowana dzielnica. To jest takie coś pośredniego jak ktoś nie chce mieszkach na złotych to wybiera straconkę chyba xD Jakbym miał wybierać z tych wszystkich to mikuszowice top albo olszówka. Obszary to uj wie
  • Odpowiedz