Wpis z mikrobloga

@phonekonto: Żeby się nie okazało, że jak zaczniemy się bawić w takie aptekarstwo w społeczeństwie, to prekursorzy tych pomysłów pierwsi będą skomleć jak im to źle. Przykładowo: jeżeli jakiś przedsiębiorca płaci 500.000 podatku dochodowego rocznie i zatrudnia 20 ludzi, to oczywiście powinien mieć w szpitalu, w urzędzie, przy wszelkich rezerwacjach pierwszeństwo względem np. twojej matki, która jest sprzątaczką albo ekspedientką w sklepie, prawda? Bądźmy pragmatyczni, przecież od przedsiębiorcy zależy los
  • Odpowiedz
@powodzenia niepewny czy odpowiadam na dziadka
Otóż można normalnie mieć węziej rozstawione nogi, ale wannabe alfa samczyki będą udawać że się hehe jaja gniotą
  • Odpowiedz
@phonekonto: tak powinien. Rozkładanie nóg u faceta jest normalne z uwagi na budowę anatomiczną miednicy (i to że fizycznie miedzy nogami coś jest) ale tutaj po pierwsze typ robi to specjalnie a po drugie raczej przekracza 110kg czy jaki tam powinien być limit dla 1 miejsca
  • Odpowiedz
@phonekonto ja tam widzę, że typ usiadł tak żeby nie żadna z tych kobiet nie czula się niekomfortowo a miejsc najwidoczniej jest nadmiar. Różnica jest taka, że jak ktoś będzie potrzebował miejsca to złączy te nogi i miejsce się zrobi a gruba baba nagle nie schudnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ty chyba nie masz jader i parowy w odpowiednim rozmiarze, nie da sie scisnac duzego miesa i siedziec jak kobieta


@AleksanderRoz: jak czytam tego typu komentarze to ja chyba jakieś inne jaja i parówę mam, bo choć od linijki mieści się w normie, tak mogę spokojnie trzymać nogi w miarę prosto bez rozpieprzania ich pod kątem 120stopni i nic nie uwiera.
  • Odpowiedz