Wpis z mikrobloga

#przegryw plan na jutrzejszy dzień dla huopa:
- wstaje między 7:00-8:30
- nie pije alko
- ćwiczę sobie w domu jakieś pompki
- pójdę na krótkiego spierdotripa
- spozywam nie więcej niż 2100-2300 kcal
- robię CV i wysyłam

Tak to widzę
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ProstyHuop: rób CV, ale nie na prace fizyczne, bo to cie zmiecie z planszy jak mnie.

Idz najlepiej na coś łatwego jak praca na stacji paliw i sie nie porywaj na produkcję, gdize jest wieczny z-------l
  • Odpowiedz
@ProstyHuop: Niech CV robi za ciebie AI, to zyskasz więcej czasu dla siebie. Oglądałem dziś jakiś materiał na YT o obecnej sytuacji na rynku pracy, i wiele firm ma sztuczną inteligencję od czytania CV, żeby nie marnować na to roboczogodzin, więc kandydaci używają sztucznej inteligencji do pisania CV i listów motywacyjnych i wysyłają to do setek a czasami tysięcy potencjalnych pracodawców. Ostatecznie doszło do tego, że AI tworzy CV które
  • Odpowiedz
@Jestem_tu_nowy: To zależy czy pracodawca oferuje tylko goownostanowiska i jak dużo ma kandydatów. Bo jeśli już zaprzągł AI do sprawdzania AI na stanowiska wymagające wiedzy i doświadczenia, to HR może z lenistwa używać ich również do tych najprostszych stanowisk. Np: ja pracuje na magazynie i wcale bym się nie zdziwił gdyby ktoś uznał, że AI powinna wybierać tylko AI osób z uprawnieniami na wózki widłowe a dopiero potem wysyłać do
  • Odpowiedz