Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak w szkole podstawowej i średniej zawsze na wf-ie przy grach zespołowych było wybieranie drużyn. Jak dziś wracam do tych czasów i patrzę na obecne profile na facebooku i instagramie tych ludzi to widzę, że ci samcy którzy byli wybierani w pierwszej kolejności mają wygodnie życie, umieją walczyć o swoje, mają rodziny i dzieci. Zrobili karierę lub mają własny biznes.
Wybierani natomiast jako ostatni to przegrywy, nikt o nich dziś już nie pamięta. Pracują w jakiś kołchozach i wegetują. Nie wstawiają żadnych fot na portale bo pewnie i nie mają czym się chwalić. Nie znam żadnego gościa co był pogardzany w okresie edukacji i wyszedł na społeczną prostą.

Jesteś wybierany jako pierwszy - materiał genetyczny dobrej jakości, czeka cie przyjemne życie u boku kobiety
Jesteś wybierany jak ostatni - przygotuj się na wegetację i pogardę, nikt nie poważa typa 165, w okularach. Czeka cię kołchoz lub neet oraz samotność

#przegryw
#blackpill
#neet
#szkola
#dzieci
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jonasz68: nie wiem czy nie wiesz, bo moze nikt Ci nie powiedzial ale zazwyczaj Ci co mają przepiękne życie na instagramie i „kariery” czesto maja slaby real life
  • Odpowiedz
@ZgrywusPrzegrywus: ja nie lubiłem grać w piłkę i dlatego mnie wybierali ostatniego, bo nie chciało mi się grać, a te świry jakieś mecze ustawiali klasa na klasę itd. Niektórzy liczyli ile goli strzelili w roku szkolnym. xD
  • Odpowiedz
@Pieskor: A to spoko - to moje myśli samobójcze i beznadzieja to jednak przepiękny real life, bo nie mam instagrama i byłem wybierany jako ostatni.
  • Odpowiedz
@jonasz68: co ty gadasz, słabsi fizycznie mogli pójść w rozwój intelektualny i wielu tak zrobiło. Teraz czeszą grubą kasę w IT. U dziewczyn tak to działało że atrakcyjne i przebojowe Julki szybko powpadały z Oskarami i najlepsze lata bawiły gonwiaki. Teraz to stare kobiety mentalnie i fizycznie.
  • Odpowiedz
@marcysia025: Teoretycznie tak, ale zdecydowana większość odpuści temat nauki, kiedy w wieku nastoletnim poczuje co się gra (Kombii - Pokolenie) - że są odpadami genetycznymi i nigdy nie będą mieć życia takiego jak inni. Wiem to... po sobie. Niestety.
  • Odpowiedz
@jonasz68: Ja byłem zawsze wybierany pierwszy bo zawsze byłem dobry w każdym sporcie z sukcesami na arenie wojewódzkiej tylko co z tego jak jestem przegrywem nie ma na to reguły.
  • Odpowiedz
Może tak jest u chłopaków


@lavinka: Oczywiście że tak jest. Na chłopakach dalej ciąży presja ewolucyjna i ci którzy jej nie podołają kończą wraz ze swymi genami na śmietniku historii. A różowe za sam fakt istnienia mogą prowadzić normalne życie.
  • Odpowiedz
@Sandevistan: Jak odpadają chłopaki, to wśród kobiet jest większa konkurencja. Kiedyś po prostu wygrywały te, co były zdrowe i mogły urodzić dzieci. Dziś to nie jest żadna zaleta. Faceci szukają kobiety jako trofeum potwierdzające ich męskość albo jako materaca z dziurą. Nic dziwnego, że częśc kobiet woli być sama.
  • Odpowiedz