Wpis z mikrobloga

A byli tam jeszcze Markowski, Nosowska, Niemen. Rodowicz.


To była mega mocna ekipa. Dzisiaj już nie ma takich artystów. Tęsknie za czasami świetności Bartosiewicz, Urszuli Kasprzak, T.Love, Kozidrak, Nosowskiej, O.N.A., Kowalskiej


@WykopekNaPolEtatu: ale Nosowska tutaj też śpiewa
  • Odpowiedz
@srady-dupady: Król. I w sumie mógłbym podejrzewać go o taki gust. Miał świetne 2 pierwsze płyty. I były całkiem mroczne. Szczerze polecam. Późniejszej twórczości nie potrafiłem przetrawić.
  • Odpowiedz
@ojsak: dokładnie , jak ten kawałek wyszedł i puszczali go w radio to "myslacym ludziom sie ulewało"

Bo Powódź 97 tak jak ta nie była zjawiskiem z zaskoczenia tylko zjawiskiem niekompetencji i każdy, totalnie każdy w 97 myśląc
powódz + poolitycy = będzie totalne kolejne rozkradanie inwestycji.

oczywiście nie mylili sie bo 19 latach stawiali ostatnia nie zawodną zaporę. Zaznaczam że siła ludzka i bez CADoskiej inżynierii kiedyś niezawodne zapory stawiano w polsce w 3-4 lata bez takich maszyn jakie
  • Odpowiedz
@Quassar to oprócz discogs polecam rateyourmusic.com, listy użytkowników robią robotę i można niezłe perełki wychaczyć. Nie wiem dokładnie jak na Twoim poletku to wygląda, ale ja na metalowe i klasyczno elektroniczne klimaty nie narzekam i dużo znalazłem.
  • Odpowiedz