Wpis z mikrobloga

A wjenc to jest ta słynna starość ( ͡º ͜ʖ͡º) No szału nie ma bo jak 2 dni temu złapałem jakąś infekcję tak siedzę dziś doszczętnie obsmarkany we własny urlop i 40. urodziny jednocześnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bilans za dziś:
Życzenia otrzymane od: mamy, różowego paska.
Życzenia nie otrzymane od: całej reszty ludzi, w tym siostry.

Ale żeby za smutno nie było to 2 formy ulubionego ciasta już się kończą piec a posta piszę na nowiutkim (i absolutnie zajebistym) prezencie urodzinowym od różowej (foto w komentarzu) więc narzekać chyba za bardzo nie mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to pan Jung podobno powiedział, "Life really does begin at forty. Up until then, you are just doing research." ( ͡ ͜ʖ ͡)

#urodziny #wykop40plus #chwalesie
purrminator - A wjenc to jest ta słynna starość ( ͡º ͜ʖ͡º) No szału nie ma bo jak 2 d...

źródło: 20240921_180101

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 19
@bartek-kowalski-12: trumnę, nagrobek, cmentarz, ja już nawet wiem jak ma na imię kierowca śmieciarki która mnie zabierze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze tylko testament napisać żeby moje mienie warte całe 21,37 nie przepadło w niewłaściwych rękach xD
  • Odpowiedz
@purrminator: wszystkiego najlepszego proszę pana, niech pan jeszcze nie umiera. proszę dbać o taką dziewczynę co takie prezenty robi i w rewanżu jakąś porządną patelnię chlapnąć, oczywiście jak już pan będzie zdrowy żeby kocura smarkami nie posklejać
  • Odpowiedz