Wpis z mikrobloga

Zamówiłem s*ks lalkę z Chin za 2500 zł i przez chwilę myślałem 'co ja k*rwa odjeb@łem' a potem zdałem sobie sprawę, że w zeszłym roku byłem 6 razy u prostytutek i wydałem właściwie tyle samo. W tym roku byłem tylko 2 razy i już nie zamierzam więcej chodzić na #divyzwykopem bo ten s#ks jest wątpliwej jakości. Dziewczyny nie chcę, bo czułbym się ograniczony (zawracają dupę i nie ma się czasu wolnego dla siebie).

#divyzwykopem #s--s #niebieskiepaski #przegryw #rozowepaski #blackpill #mgtow

ccccc

  • Próbuj zaspokajać się seksualnie na różne sposoby 71.4% (95)
  • Zrobiłeś głupstwo. Ruchanie plastiku cha cha cha 28.6% (38)

Oddanych głosów: 133

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie jest opcja 3? W-------ś 2k w błoto, równie dobrze mogłeś se kupić dmuchaną lalkę. Jak już mieć to coś porządnego, co wygląda trochę jak człowiek a nie jak plastikowa figurka z makijażem robionym przez niewidomego xD
  • Odpowiedz
@kaminarii: co ty możesz wiedzieć, jak strzelisz otwartą dłonią w taki tyłek to sąsiadów pobudzisz, a jakie dziurki fajniutkie ciasniutkie i wyprofilowane
  • Odpowiedz
co ty możesz wiedzieć


@aa-aa: Już lepiej kupić fleshlighta. Przecie gołym okiem widać jak ujowo wyglądają tanie lalki. Mam to ruch*ać z zamkniętymi oczyma? XD Równie dobrze mógłbym się poniżyć i zapłacić wielorybowi za s--s. Zamknięte oczy, dziura jest, jakaś 'osoba' jest. xD
  • Odpowiedz
@apfi: Ciekawi mnie uczucie jakie będziesz miał już po spuszczeniu ciśnienia gdy dopadnie cię deprecha i trzeba będzie tą lalkę zatargać do łazienki, umyć, wysuszyć, schować do szafy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
loszki robią się grube i zimą nie golą nóg a ona zawsze będzie taka sama


@apfi: Dmuchana lalka też a tańsza i również brzydka ¯\(ツ)/¯. Są dziedziny gdzie nie warto oszczędzać, tak jak tutaj. Tanie lalki są okropne i aseksualne.
  • Odpowiedz